Katekyou Hitman Reborn Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


KHR szerepjáték az Anime és a Manga alapján!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Ilaszior

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Ilaszior
Ködláng használó
Ködláng használó
Ilaszior


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2012. Jan. 15.
Age : 28
Tartózkodási hely : Internet

Karakter információk
Család: Chiavarone
FV::
Ilaszior Left_bar_bleue244000/300000Ilaszior Empty_bar_bleue  (244000/300000)
Szint/Rang:: 3/Piciotto

Ilaszior Empty
TémanyitásTárgy: Ilaszior   Ilaszior EmptySzer. 30 Május 2012, 08:43

Chiavarone család hatáskörének növelése Tokyoban part [color=violet]

Egy hét múlva jött az első levél Dinotól. A csomag egy mobilt tartalmazott, a Chiavarone család címerével a hátoldalán. A levélen csak néhány sor volt.

Ciaossu

lenne neked egy feladatom Ilaszior. Növelni kéne a család hatókörét a városban. Számos hátsó businesst lefolytattunk, de a lényeg, hogy be kéne szedned némi védelmi pénzt. Először persze csak apróban kezdjük, nehogy egy yakuza nekiálljon kekeckedni veled. Hívj fel!

Dino


~Miért nem tudta az egészet leírni? -na mindegy, felveszem a telefont, és felhívom Dinot, aki persze előre beírta a számát.
-Konnichiwa Ilaszior. Na akkor mondanám is a dolgokat. Egyrészt, vettem neked egy lakást a Shinjukuban, amolyan bázisnak. A feladatot az lenne, hogy menj el a Shinjukui templomba, és vedd át a csomagot amit adnak, benne lesz a kulcsod és a lakcímed, meg még néhány új adatod, illetve nézd végig,a hogy átutalják a pénzt. Lehet, hogy beszélni kell majd egy kicsit a főnökkel, de ne parázz, laza lesz. Ha kész vagy hívj fel! -és letette.
Hmm... nem is rossz kezdet. Remélem azért valami készpénzt is kapok, nem csak új lakást. Na de akkor ideje felcuccolni az induláshoz. Gyorsan felkapom a bőrdzsekim és a cipőm, a családi gyűrű ott virít a középső ujjamon, a régi elfoglalja a gyűrűst, és elindulok. A fegyverek persze a hátamon vannak, illetve az alkaromon, és elindulok.
Szép kilátások vannak a jövőre, bár remélem, hogy nem fognak átbaszni, mert ha igen, akkor nagyon mérges leszek. Új ház, persze a régit vészesetre megtartom, sok pénz, erős ellenfelek... ki tudna ennél jobbat? Még a metrón lévő tömeget sem veszem észre annyira... eleinte. De sajnos egy idő után igen, úgyhogy háromszor is le kell szállnom a metróról, majd a következőre vissza, hogy ne dobjam ki a taccsot.
Alig szállok le Shinjikunál, érzem, hogy követnek. A szokásos hangrobbanásos illúziómmal lecsekkolom, hogy látomások-e... nem, nem azok, észreveszik az illúziót. Megpróbálhatnám lerázni őket, de olyan rég harcoltam egy jót... az állapot is ott lüktet az agyamban, a vérüket akarja. Úgyhogy inkább a már megszokott, miután kijövök az aluljáróból, egy tető felé veszem az irányt. Mondtam már, hogy mennyire imádom a tűzlétrákat? Na szóval kényelmesen felbaktatok, a két fickó lassan utánam. Őket sem ejtették a fejükre kiskorukban, bár lapos arcukból ítélve talán mégis, de mindenesetre tudják, hogy miért megyek fel. És azt is jól tudják, hogy vagy én, vagy ők fognak csak távozni. Most meglátjuk, mennyit ért a ninja képzés.
Felérek a tetőre, és a túlsó felére megyek. Egész jó anyagú, kátránypapír borítja végig, elég friss lehet, mert sehol egy göröngy vagy bármi. Remélem nincs köztük vihar vagy ég lángú, mert az csúnyán felégetheti az egészet. Nem helyezek el semmilyen illúziót előre, legyen fair harc. Mármint az elejéig. Utána nyilván alaposan kihasználom az illúzióim tárházát. Na de ne szaladjunk ennyire előre.
Fél perc alatt ők is a tetőn állnak. Meghajolnak, én is. Akármennyire is meg akarjuk ölni egymást, a harcnak megvannak a maga szabályai, amiknek eleget kell tenni.
-Hetvennyolvas vagyok, ő hetvenhetes.
-A fekete vipera küldött minket.
-Megtisztelsz minket a haláloddal.
-Ilaszior vagyok, a Chiavarone tagja. Megtiszteltek a halálotokkal. -a családnév említésére kicsit elkerekedett az amúgy elég keskeny szemük, nyilván hallottak a családról. Elvégre is a harmadik legerősebb a maffiák között. Felvették az alapállást, én egy ninja állást vettem fel. A ninják harcstílusának a lényege, hogy a lehető legkevesebbet árulj el magadról, és a meglepetés erejével ölj. Végignéztem rajtuk, próbáltam a lehető legtöbb infót kiszedni belőlük. Az egyik késeket használt, negyven centis konyhakéseket, hogy egészen pontos legyek, a másik meg egy hosszú botot. A lángjukat még nem hozták elő, úgyhogy sajnos erről nem szereztem információt.
Fél percig mindannyian tökéletes mozdulatlanságban vártunk, egyikünk sem akart nyitni, és ezzel lehetőséget adni a másiknak. Végül a botos lépett előre, és megpróbált gyomron vágni a bot hegyével. Könnyedén léptem hátra, nem is okozott kihívást kitérni előle. Ez meglepett, ennyit segített volna a ninja kiképzés? Nem állok neki törni most ezen a fejemet, nincs rá annyi idő. De tény, hogy a hetvenkilences sokkal nagyobb gondot okozott, mint ez a hetvenhetes. Persze lehet, hogy ez a lángokban jobb, nem tudom.
Előrelépek, közben előkapom a tőreimet a hátamról. Kivédem az egyikkel a felém száguldó botot, de megpördíti, és a másik irányból száguld felém. Szerencsémre elég sokszor küzdöttem már bot ellen, úgyhogy könnyedén lebukok, és gyomron rúgom. Torkon szúrnám, sajnos kikerüli, de a bal kezemmel sikerül vállon szúrnom. Ömlik belőle a vér, rá a kezemre. Érzem az illatát, a melegségét, teljesen elbódít. Egy pillanatra megáll a világ,az állapot ezerrel süvít a tudatom felé, és pillanatok alatt átveszi az uralmat.
Érzem a kezemen a vér melegét, és hihetetlen jó érzés. A szám ördögi vigyorra húzódik, feldobom a levegőbe a tőrömet, és egyetlen mozdulattal felnyalom a hajamat, majd elkapom a leeső tőrt. Két ujjam közé csippentem, és elhajítom, szinte meg sem állt a kezemben. A tőr átszeli a levegőt, és a késes fickó gyomrában áll meg. Elkerekedik a szeme, sokkal gyorsabb vagyok, mint gondolták volna. Előreesek, hagyom, hogy tíz centire megközelítsem a padlót, majd ellököm magam a lábfejemmel, a gravitációt fordítva az előnyömre. Hihetetlen gyorsan szelem át a levegőt, és felfelé csaptam megmaradt tőrömmel, majdnem kettészelve vele. A botos fickó felém ugrott, és hirtelen barna láng borította be a botját. Megütött vele, legnagyobb meglepetésemre vagy tíz métert repültem felfelé, amikor megjelent felettem, és egy hatalmasat ütött a hasamba, mire egyszer csak lefele kezdtem száguldani, a normál sebesség sokszorosával. Kilőttem a tőrömet, ami beleállt a lábába, és hirtelen leállt a zuhanásom. Tudta, hogy ha nem állítaná meg, ő is becsapódna. Két méterre volta a földtől, úgyhogy gyorsan visszarántottam a tőrömet, és talpra esve biztonságosan landoltam. Az állapot ekkor elszállt, kielégítette az ölés és a vér. Meggyújtottam a lángot az új gyűrűmön, érdekelt, mire képes az új gyűrűm. Gyorsan egy illúzióhoz folyamodtam.
A következő pillanatban úgy érezte, mintha hirtelen ott állna a földön, és állon vágnám egy föld lángú bottal. Gyorsan megnövelte a gravitációt alatta, hogy egyenlítse az én könnyítésemet, és ne szálljon el. De pechére tíz méter magasan lebegve ez rossz eredménnyel járt számára, és lezuhant, véres pacát hagyva maga mögött a friss kátránypapíron.
Végignéztem magamon, mindenütt vér borított. De mindegy, a feladatot el kell látni, úgyhogy felkaptam a táskámat, amit korábban a tető sarkába helyeztem, és lecseréltem a gatyámat egy ugyan olyanra, illetve a pólómat és a dzsekimet egy fehér ingre, hosszú ujjú. Nem gomboltam be, mellkasomat csak a sárkányos nyaklánc fedte.
Elindulok lefele, hál isten a rendőrség még nem keres, valószínűleg nem vették észre a harcot. Gyorsan elmentem a templomba, egy nagyon régi buddhista templomba, ami a második életemből idézett fel emlékeket. Nagyon hasonlított, bár nem volt akkora, és nem volt harci oktatás. Mégis éreztem a levegőben azt, amit ott éreztem utoljára. Nyuugalom, harmónia, füstölő. A papok kedvesen fogadtak, majd gyorsan átutalták az összeget. Mint kiderült már régóta támogatják a családot, de ez kellett, hogy lássam, hogyan működik egy ilyen. Mármint jó esetben. Megmutatták, honnan láthatom, hogy tényleg Dinonak küldték, szóval tényleg jó kis oktatás volt. Persze az egészet Dino szervezte meg nekem.
Illetve odaadták a beígért csomagot is. Mostantól a nagyvilágnak Daniel Stark vagyok, erre szól a személyim, ezen adózok, ezen van az új lakás, a bankszámlám (mert ilyen is lett), sőt, a kocsim is, egy, a vicc kedvéért, piros musztáng. Nem tudom, hogy azzal mire megyek, tekintve, hogy nem tudok vezetni, de valamire biztos jó lesz. Az biztos, hogy jól néz ki. Továbbá azt is megtudtam, hogy hol van a lakásom.
Két sarokra volt, öt perc alatt megjártam. A ház előtt egy aranyos kis sarki bolt volt, éjjel-nappal működött. Végre egy jó hír. Maga a ház hatalmas, két emeletes, és vadonat új. Gyorsan körbejárom. Két méter magas fal övezi, kivéve hátul, ahol tűzlétra vezet el egy ablakhoz, gondolom a hálószoba ablaka. Visszamegyek az elülső kapuhoz, meglepően jó a biztonsági rendszere. Számkód, ujjlenyomat, írisz leolvasó (nem tudom hogy szerezte meg az íriszemet), és még kulcs is. Bemegyek, egy rövid kőút vezet a ház bejáratához, csinos kis füves kerttel övezve. Van egy kis tó is, illetve egy mini kő-kert. Mit ne mondjak baromira lenyűgöz, úgy látszik, tényleg kell Dinonak egy Tokyoi kirendeltség. A ház bejáratát ugyanazok a biztonsági zárak védik, illetve bent egy riasztót ki kell kapcsolni egy másik számkóddal (amit szintén a csomagban írtak le).
A földszinten egy hatalmas nappali van, egyik falnál hatalmas tévé, és mindenütt ablakok, persze golyóállóak. Gyönyörű, olasz bútorok borítják, és festmények. A konyha is itt van, egy hűtővel, mélyhűtővel, és kamrával.
Lemegyek az alagsorba, ahol öt-hat vendégszoba szerű van, mindegyikben egy ágy, illetve egy számítógép. Sőt, egy konditerem is van idelent, gyakorlóbábukkal és mindenféle eszközzel. Van emellett egy fürdőszoba is természetesen. Már épp mennék fel amikor meglátok egy kis ajtót. Kinyitom, és a garázsban találom magamat, a vadonatúj kocsival. Egy rámpa vezet fel, mellette egy gomb, bár ötletem nincs, hogy hová vezethet fel.
Gyorsan felkukkantok az emeletre, bár félek, hogy lassan felébredek a luxusból. Három szoba van fent, egy hálószoba és dolgozószoba egybe, benne három számítógép. A tűzlétra tényleg itt fut el. Remek, vészesetben tudok menekülni. Az ablakok persze itt is golyóállóak. A másik szoba mellette egy fürdőszoba, jackuzzival és zuhanyzóval is felszerelve. A kád felett egy Szicíliai tájkép lóg. Kimegyek, megnézem a harmadik szobát. Meglepetésemre nagyobb, mint a hálószobám. Egy szoba a fegyverek tárolására és karbantartására. Számtalan fenőkő és gép van itt, olajok, bőrápoló szerek, és számtalan tartó, a kis késektől a rakétavetőkig mindennek van hely.
Bemegyek a hálószobámba, és ledőlök a franciaágyra. Az éjjeliszekrényemen egy apple laptop van, gyorsan bekapcsolom, közben felhívom Dinot.
-Megjöttem, végeztem.
-Remek, megy a pénz. Remélem tetszik a lakás.
-Hihetetlen jó. Nagyon köszönöm.
-Ugyan már, semmiség. Ez a családi élet előnye. -ezzel letette.
Öt perc múlva megérkezett a vadonat új számlámra a fizetés a mai munkámért.
Vissza az elejére Go down
Giotto
Primo admin
Primo admin
Giotto


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2012. Jan. 06.
Age : 29

Ilaszior Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ilaszior   Ilaszior EmptySzomb. 30 Jún. 2012, 23:53

Jó lett ez, és remélem fogsz még jó pár küldetést kapni Dino-tól, amit ugyan ilyen jól ki fogsz játszani...sőt jobban. Maximum jutalmat nem adok, de ezt szerintem tudod miért. (fukar vagyok, igen)

4 x 3 x 7000, ami ugye 84.000 yen.
Vissza az elejére Go down
https://khrszj.hungarianforum.com
 
Ilaszior
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katekyou Hitman Reborn Szerepjáték :: Szabályzat és hírek :: Munkák-
Ugrás: