Katekyou Hitman Reborn Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


KHR szerepjáték az Anime és a Manga alapján!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Damien

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Damien
Égláng használó
Égláng használó
Damien


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2012. Jan. 17.

Karakter információk
Család:
FV::
Damien Left_bar_bleue57000/150000Damien Empty_bar_bleue  (57000/150000)
Szint/Rang:: 2/Piciotto

Damien Empty
TémanyitásTárgy: Damien   Damien EmptySzomb. 28 Jan. 2012, 07:22

Föld pora, s árnya leszünk.



Oh sirályok zúgnak szárnyaikon,
Sikolyuk sír, habjaidon,
S holt testem csendjében
Csendben hallgatom.


Pulvis et umbra sumus.

Istenem. Utálhatsz.
Olajfák ontják illatuk, a fekete fénytelen halálba ivódva, a nap alatt nőve, mint a gyermekek. Elnézek az ablaktól, megigazítom a nyakkendőmet, amíg a sofőr kinyitja a limuzin hátsó ajtaját. Kiszállok az őrzőkkel, lépteim beütötték volna a betont, olyan súllyal bírtak magukkal. Elől megy a viharőrző, én hátul én, de én igazából haza akarok menni.
Elfelejteni mindent.
Abban a maszkban, amire egy mosoly van rajzolva.
Nem akarok igazán elköszönni tőle, sötétlő ravatali ruhájába nézni, csókot nyomni kihűlt orcájára. Olyan ez, mint egy ünnepély, egy utolsó családi összejövetel, ahol minden ember eljön, hogy zsebkendőik folttalan rongyába töröljék orcájukat, még a férfiak is. Nem ismerek senkit, el akarok fordulni, hogy módszeres alkoholizálással öntsem magamba a gyászt, de a napőrző hatalmas tenyere nem enged.
Én vagyok az utolsó vére a nevének.
Az olajfák árnyékában fekszik a koporsóban, és nem tudom a szemem ráemelni, a cipőmbe próbálok megfulladni, ahogy gondtalan homállyal tükröződik fényesre törölt orrán az arcom, az állam alá nyúl, és felemeli a fejem. Mint a fia, első vagyok, aki elbúcsúzik. Meghalt. A tenger szélén, a messzi távolban, a gyűrűm lángjai csöndben hallgatták, amikor a napőrző elmondta, miért jött el értem a Vongola. Még a Cosa Nostra középrangú családfőnöke is, összepréselte az ajkait zavarában, akinek, a lányának az esküvőjén voltam, mint meghívott, a tenger szélén, egy kikötött Jachton. Meghalt a Kilencedik generáció keresztapája.
A lugasok alatt állok meg, nincsenek most telve a szemeim a vagány büszkeséggel, csak a mediterrán szél kavarta por áramlik az orromba, vagy szárítja szárazra az ajkaimat. Ha tehetném. Befeküdnék mellé én is aludni. Apa. Baszdmeg!
Ujjaimat markolom a nyakkendőmbe, és összegyűröm az életi, hogy érezze a fájdalom ki nem mondott szavait. Nincs támasz, egy ölelésért sem tudok fordulni hozzájuk. Hiszen nem ismernek. Egyetlen ember áll közel hozzám, akire talán nagyobb gonddal kell majd figyelnem, mint saját magamra. Nem én vagyok az egyetlen, az iszap alján, a sötét métely fogja.
Az őrzök mellettem állnak, tiszta az arcuk, mert ők már el tudják rejteni az érzéseket. Van már halott szerettük, akinek a hiányát csak otthon tudják alkoholba, vagy kispárnába fojtani.
Az egyik családtag szemei elsötétülnek, a hátamba szúr, mint ezer tüske, de aztán talán elfordult a bámész figyelme, és elfeledte, a gondolatot, hogy én egy alacsony rangú senki vagyok, aki idepofátlankodott, a mediterrán zöldbe, hogy búcsút vegyen a főnökétől, mert az ő hatalmas tenyere markol a vállamba, aztán leengedi az ingujját, és hallgat. Xanxus talán rosszabbul viseli, mint az egész kompánia.

- Egy madár voltam. Egy koncert teremben fészkeltem. Énekeltem az embereknek. Sosem figyeltek. Aztán meghaltam. Hiányozni kezdtem az embereknek. Mert egy madár voltam. Egy koncertteremben. Szerettek engem. Csak sosem értettek. A hiány. Akkor lesz igazán a mienk, ha elvesztünk valamit, ami számunkra fontos volt. Talán megbocsájtunk Istennek, hogy magához vette a szerettünk. 'Pulvere est et in pulvere reverteris'. Mondá az úr, és magához vette gyermekét.

Mint a halott gyomok a kertben, markolom fel a port, és a sír tetejére dobom, utolsó békés szavakat sóhajtva a szélbe. Két gyermek helyett engedem el. Különös volt ez a föld. Mintha homokból lett volna.
Aztán az őrzői mondanak pár szót neki, elköszönnek az embertől, akikért az életüket adták volna, mégis túlélték őt.
A Decimo is eljött, mielőtt elbúcsúzik Apámtól, rám néz, szemei nyugtalanok, mégis barátsággal fogad. Elfordulok tőle, hogy tudja, nem fogadom el. Én nem fogadom el ezt az egészet, ami körülötte van. Mintha elárulnám Apámat, ha megtenném.
Pedig olyan szeretettel volt felé, mint felénk is.
- Gyere velünk!
Ajánlom fel, mert ez a hideg csend nem sok jót takar, talán elég életet éltünk közösen, hogy tudjam, mikor kell figyelnem rá, ez a kötelességem. Apám után, nekem kell vigyáznom mindenkire, akihez Apám szeretettel szólt. Ahogy Xanxusra, úgy a Kilencedik őrzőkre. A felelősségtől nem kapok levegőt, és a takony folyik az orromból. Beleegyezik, ami csak növeli a nyugtalanságom, intek, hogy mehetünk, elkerülve a kötelező fontoskodásokat, a részvéteket, és Decimot, aki ide akart jönni. Talán ő is rájön, hogy ez most nem pillanat a kedvességre. Elhagyjuk a temetőt, a levegő változatlanul friss, de most könnyebb vennem, mégis, szinte alig érzem, hogy élnék, lélegeznék. Fájdalom rózsái nyitják ki tövises szirmait a gyomromban. Különös érzésem van. Azóta, hogy homokot markoltam a kövek közé. Nem hagy nyugodni, olyan, mint a rettegés. Pontosan olyan, mintha halálfélelmem lenne. Apám elvesztése talán csak súlyosbítani fogja az állapotom. Segíteni biztos nem fog.
Az őrzők nem jönnek velünk. Ők másik Limuzint rendelnek, miközben én, és Xanxus beszállunk. Nem tudom miért jött velem, de talán jobb, mintha otthagytam volna. Konc akadt volna bőven, Decimoval az élen. Talán ő is el akarta kerülni a botrányt, amit a haragjában biztosan okozott volna.
Nem nagyon volt időm megismerni, és nem most fogunk összebarátkozni. A limuzin kihajt az útra, én a kishűtőt felnyitva két sört veszek elő. Elfogadja. A hideg nedű szinte buján habzik a torkomban, szinte élvezet az alkohol. Összemorzsolom az ujjaim, aztán gondolok egyet, és leveszem az egyik cipőm. Megnézem a talpát.
Megrándul a testem. Nem bírok arra gondolni, hogy a temetőben normális a homok. Hogy velejárója a földnek. Vagy, hogy csak véletlen. Kanyarodik az autó. A tenyerembe szórom, ami a cipőmön van, és leszarom, mennyire koszos lehet, nem vagyok egy okos ember, szóval B tervként felé fordulok, felé tartott marokkal.
Sörösüveggel a szájában méltóztatik csak rám figyelni, aztán egyszerre mintha felélednének a szemei, köp.
- A büdös kurva anyjukat!
Mint varázsszó, megpördül a kocsi, és beleszáll az út menti oszlopba, a fejem bele akartam csapni a padlóba, ha nem fogja meg a ruhám tarkóját, és ránt vissza. Mi a francról beszélsz? A megmentett sörösüveggel a szájában előkapja az öltönye alól a stukkereit, és kilövi a tetőt, azon át kihajít, a seggemre érkezek a tiszta Olasz betonra fényes nappal. Nem gondolkozom. A kocsi seggéhez rohanok, kiütöm a csomagtartót és kirántom a géppuskáim.
- Sempai! Megvan a főnök!
- Vhoá! - Rántom el a gépkarabélyokat a hatalmas béka elől, mert a srác úgy rám hozta a frászt, hogy majdnem lelőttem. A sapkáját. Xanxus a kocsitetőre áll, felhúzott kakasokkal, feltűnik egy férfi, őt ismerem egyedül a barátai közül, Squalo, bosszúsan rúg bele az elülső ajtóba, és fél kézzel kiszedi a vezetőt. A fejéből nem maradt semmi. Belenyomódott az oszlop. Francba! Mire várunk? Nem lehet, hogy csak ő volt figyelmetlen. Apa őrzőinek utánunk kellett volna hajtaniuk!
Xanxus a levegő repül, reteszek szakítják szét egymást, az autó miszlikre szakadva borítja szét magával az utcát, én felborulok. Remegnek a kezeim, miközben próbálok valami támpontot keresni, de még a söriváson sem tettem túl magam.
Délibáb, ahogy a szemeim az utcaszélre meresztem, a hőség remegő alakot bont. Öltönyös férfiak tűnnek fel, a lángjaimat a kezembe koncentrálom, a lépteik üvöltenek a visszhangban, amit vernek a házfalak, a lábaimra küzdöm magam, a földnek tartom a fegyvereim, hogy a levegőbe vághassak, és végre lefoglaljam a szétesett agyam! Apa! Mi a francot hagytál hátra az alomnak?
- Te hülye! Tüsszentek egyet, és eltűnsz! Épp szólni akartam, hogy ezek…! - hallom, vélhetőleg, Squalot, a testem izgatottan megfeszül.
- Tünés!
Ellenkező irányba rohanok, tudom, hogy nekem szólt, és mennem kell, hogy majd onnan visszaforduljak, és amikor nem várják, akkor majd halomra lövöm ezeket! Hogy pont ma kell szemetelni! Ma szomorú nap van csesszétek meg! Ez nem normális, az utca néptelen, az autók sem járnak, emberek sincsenek sehol, madarakat se hallani, az üzletekből sötét levegő áramlik. Megbotlom, a karabélyokat magam alá gyűrve esem a betonra, a fejem beleütve. Mozogni próbálok, de megdermeszt a szám íze… vér, és homok. Egy láb jelenik meg előttem, fekete kopott farmer, edzőcipő, felemelem a fejem. Hah. Egy terrorista?
A seggemre lököm magam, rászegezem a karabélyokat.
- A hiperösztön még nem elég erős Undecismo.
A férfi arcát hatalmas, szürke kendő takarja, szemei beleolvadnak a színébe, arca sötétbarna, mint egy jót napozott Olasznak, atlétában van és egy hatalmas barna cumi lóg a nyakába. Nem bírok megszólalni. Meg kellene húznom a ravaszt, ami biztonságos távolba lőne tőle, de az ujjaim remegnek, a fogásom bizonytalan a fegyvereken.
Lángok! Vannak… lángjaim… - Borzasztó félelem jár át. Gyengeség. - kinyújtja a kezét, egy ismeretlen gyűrű van az ujján, aztán az ujjhegyéből homokot kezd szórni. - Elmondom a történetet. Én az Arab királyság ura vagyok. Az Ah Mahhad terrorista csoport főembere. Szükségünk van az Olaszországi haderőre, de a Maffia útban van.
Meghúzom a ravaszt, mint a csuklás, olyan hirtelen volt, a testem pattan, de nagyjából helyben maradok, csak öt méterrel távolabb. A teste… egy lyuk van a gyomrán! Átlátok rajta… látom a nappal fényét. - Hazudtam Undecismo. A sivatag szivárványbabája vagyok egy jól kinéző férfitestben.
- Milyen baba?
Tudtál róla Decimo? Felállok, a lángjaim a kezemből áramlanak körbe, a szemeim megtelnek a narancs fénnyel, a gyűrűm égni kezd. - A Vongola főnök tud rólad? Tudta, hogy meg fog támadni minket valaki? Mond el! Könyörgöm, mond el, utána megverhetsz!
- A Simon családot képviselem.
- Nem érdekel a rizsa! - csapok félre a bal karabéllyal.
- Nincs szükségem gyengékre.
Egy karó szúrja át a torkom, nyál fröcsköl a számból, próbálok ránézni, de a fejem felszorítja a szurony, az állam szinte kitöri. - Otthon kellett volna maradnod, akkor nem kelett volna látnod, apám hamis halálát Undecismo.
Vissza az elejére Go down
Damien
Égláng használó
Égláng használó
Damien


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2012. Jan. 17.

Karakter információk
Család:
FV::
Damien Left_bar_bleue57000/150000Damien Empty_bar_bleue  (57000/150000)
Szint/Rang:: 2/Piciotto

Damien Empty
TémanyitásTárgy: Re: Damien   Damien EmptyVas. 29 Jan. 2012, 03:54

- Megszálltam a haragod, az érzést, ami hangként áramlik a tudatodban, én leszek a szemei, amik kinyílnak, ha felébredhetnek újra. Várni fogok Damien, amíg elég erős leszel ahhoz, hogy Undecismo lehess. Akkor majd az ég, és a sivatag horizontjai megcsókolják egymást.
A gyűrűmbe olvad, mint a fény, a szemeit becsukja, és a lángok hangja megváltozik. Az érzések, amiket hallok, ahogy a harag beszélni szokott, alakot ölt, a saját szemeivel néz rám, aztán elcsendesedik.
Egy árny, a két kezét az arcomra érinti, és mosolyog a szája, áttörik a semmi fehér szélű fénye, és nevet.
- Decimo volt az? Aki látta a te valóságod, és tudta, hogy Apám halála, csak a te szavaid?
- Decimo hiperösztöne beszélt hozzá. A te hiperösztönöd elnyomja a harag szeme. Nem hallod a hangjait.
Az árnyék kinyitja a szemeit. A fehér zaj körülöttünk hallgatja, mit mondunk. Ez lehet a tudatom. Hát nem biztató a nagy semmi látványa.
- A kurva anyját! - csapok előre a bal lábammal. Az tenyereimbe forró levegő áramlik, fekete, és vörös. - Igaza volt!
Felébred, kinyitja szemeit a harag. Aztán a fájdalom, a gyűrű narancssikolya, felriadok, a kezeim a fejemre szorítom.
Huh... álom… huh, biztos, hogy nem.
- Mekkora egy faszfej vagy! - Néznek rám a vörös szemek, és az ismerős arctól egészen nevethetnékem támad. - Úgy leszel te örökös, mint az én seggemlyuka Damieno, utoljára mentettem meg a picsád!
- Szép a hotelszobád Xanxus…
Mert valljuk, be a stílus az innen sem hiányzik, csak a kedves mosoly. Felhúzom a lábaim, és csak most tudatosul bennem a tény, hogy a gatyám hiányzik, a kötések pedig szabályosak, és alig maradt tiszta bőrfelület rajtam, nos ha el kéne mesélnem, mi történt, akkor azt mondanám - Heh, mi történt?
- Az, hogy egy szemét vagy és pazarolod az időmet! Kirobbanni egy kocsiból, ez csak a te szánalmas stílusod lehet!
Ki akarom nyitni a szám, hogy hozzátegyem, nem így történt, de ő máris a hátát mutatja, és mielőtt kettőt pislognék egy szabályos ritmusban, bebassza az ajtót. Csak úgy énekelt a keret. Pedig ő pont nagyszerű lenne arra, hogy megosszam vele a meglátásaimat, de lehet nem értékelni az összeesküvés elméletem… Haragláng. Felpattanok, elveszem a közeli székre kitett gatyámat, és öltözködés közben kiütöm a vállammal a bejáratot, felém fordul, épp egy vajas kenyér lóg ki a szájából, és egy poharat szorít a kezébe, ketten vagyunk itt? Mi ez a hirtelen jött családi szeretet tőle?
- Hmpf…
- Azt tudom én is, de szerintem…
- Kuffolj! - nyeli be a kenyerét. - Ne gyárts filmeket az agyadban! Maradj csendben, és húzódj távol a családtól! Egyelőre egy senki vagy, a senkik pedig ne osszanak tanácsokat!
- Egyelőre állítólag engem szállt meg egy homokos csecsemő, szóval szeretném tudni számítsak-e arra, hogy pelenkáznom kell magam a jövő héttől! A te dolgod lenne-
Fejbe vág a poharával, hátrabukik a testem, aztán előre, mint a keljfeljancsik, csak nekem van két lábam, amivel mindjárt felrúghatom!
Úgy, már csak pár év, és egy szintre kerülünk. Kézfejeimbe törlöm a halántékomból ömlő vért és piamocskot, de máris röppályán vagyok, egyenesen a szekrénybe repülök, még a vállfára is felakasztja magát a pecsétnyomos, mocskos, szakadt ingem. A lábával még beljebb is tol, hastájékon.
A vérem morajlik, a harag, reagál az ő haragjára, megemelkedik a mellkasom a tenyerei alatt, de aztán csak sikítok. Betapasztja a számat, és megvárja, amíg az őrület, amit a gyűrűm okoz a puszta lényével, lecsillapodik. Levehetném, és eldobhatnám, igazából…
Rám zárja a szekrényajtót.
De Apa adta. Akinek az elvesztése… az a rémület, ami a testemet átjárta. Az Isten kurva… miért nincs senki az életemben, akivel normálisan tudnék beszélni!
Belerúgok az ajtóba, a fogason lógva, de nem mozdul, masszív egy dolog lehet. A sötétség nem okoz félelmet, de újra érzem a libabőrt, és a tudatot, amit megmérgezett valami, sikítani kezd, én a számra tapasztom a kezeim, és szorítom, a lábaim görcsbe merevednek, a könyökeim remegnek, könnyek kezdenek csak úgy ömleni a szemeimből. Hah… Hah… használni akarom, mert megőrülök tőle, meg akar szabadulni a terhétől, de bezárva a saját testembe, csak kaparja a lelkem. Megmozdulok, lángok gyűltek a gyűrűbe, aztán a tenyereimbe, a fejemmel kiütöm az ajtót, a szoba összezsugorodik a megnövő sebességemtől, a fejemre szorítom a tenyereim, nem bírom megállítani a lendületet, pont jókor jön egy homlokba golyó.

- Azt állítja… hogy találkozott egy Sivatag szivárvány babával?

Hallom. Hideg mocsok úszik a tarkómon, ezt hívhatják borogatásnak. Érzem. Figyel, mintha a részem lenne, lüktet a tudata a lángjaimba, és mint egy pórázra hányt pitbull gyűlöli a sorsát. Pedig ő szabad… valahogy belém került, és értelmet adott a lényem egy külön részének, mint egy második elme, vagy egy második bőr… hah.
- Hazaküldöm a szemetet!
Xanxus? Ne üvölts, mert meghalok.
- Ezt én döntöm el Xanxus, kérlek…
- A seggemlyukát sem te döntetted el mekkorára tágul Sawada!
Hát ő is egy betartott, engedelmes pulcsi lett Decimo gardróbszekrényében? Felsorakozik, és várja, mikor választják ki, hogy aztán bemocskolja őt, a saját teste helyett? Kellemetlen szúrást érzek, valahol a combom tájékán, olyan, mint a zsibbadás, egy jó erős ital után, csak lenni, érzések nélkül, mint fika az orrban.

Beszélgethettem álmomban, huh? Ki akarok jutni, mondom ki a lángok akaratát, kijutni ebből a hidegből, és tágulni, hatalmassá nőni, erőssé akarunk válni Damien, mind, mind azért születtünk ilyen mocskos örökséggel, hogy a hatalmunk ereje szemként vigyázza a mocskokat, hallod? Undescimová kell válnod, hogy a föld és az Ég egybeolvadjon, és a világ megszűnjön ebben a beteg, elhajlott állapotában.
’Nekem? Akkor kérek valamit…’
’Huh? Kérhetsz bármit!’
’Maradj csöndben…’

...

Hosszú, álomtalan pihenés után, a szicíliai családfő látványa fogad. Felpattanok, szinte kidob az ágy, és egyből a nyakába ugrom. Hát biztos értékeli a kitört szeretetrohamomat, de talán ennyit megenged. Amióta eltaszított a Vongola, ők a családom, még ha gyilkosok is. Alacsony férfi, köpcös, és idős, kopaszodik, őszül, a bőre sem feszes már, mint a babapopsi, de olyan hangja van, hogy a sirályok lemondanának, ha ő üvöltene velük, az égen repülve. Milyen vicces lenne a Főnököt a sirályok közt látni, énekelve egy áriát, mondjuk bármelyiket… menne, mint a Vikingek a Walhallába, csak ő lenne a köpcös hölgy, és benne lennének az Unikornis szárnyai, nem alatta egy ló… A főnököt, aztán elengedem. A bőrömbe harap a szicíliai szél, és a szemeim még foltosak a sírástól… meghatódott könnyek voltak ezek.
Az ablak tárva, a teraszról befújja a szél a port, takarítanom kellene, de most ezt sem érdekel, szinte énekelnek az érzékeim az örömtől. Ott a hotelban. Miután berúgtam, és felcibált az a majom. Huh, remélem nem hánytam le.
Olyan furcsa. Furcsa érzés szúr a torkomba, és mintha nem lennének valódiak. Mintha. Olyan rossz dolog gyötör, és Apa…
Emlékszem. El kellett tűnnie, és megrendezték a halálát. Megérintem a tarkóm, forró, és száraz.
- Megvárakoztattam Főnök, bocsánat, olyan ez, mintha tarkón csókolt volna a tartógerenda. Hogy van a lánya?
- Remekül Damien! Most indultak a nászútra. Jobbulást kívánnak!
Jobb, ha nem beszélek neki… ő sem fogja felhozni az Apám halálának hitét. Örökre ebben a tudatban fog élni, de nem álltak egymáshoz közel, csak annyira, hogy a fiának megfogta a kezét, és életet adott neki a nehéz időkben. Hiába ismerős ez a környezet, hiszen ez a szobám, vagy érzem a szicíliai levegő buja érintését a tarkómon, ezek a dolgok most idegennek tűnnek, és az emlékek, a rossz érzés… igazából. Nos igazából nem nagyon emlékszem. Annyi maradt meg, hogy a Decimo megrendezte Apám halálát. Ez a keserű szájíz bosszant csupán.
- Köszönöm Főnök, igyekszem. Még kicsit fáradt vagyok, azt hiszem a búcsúpartin leittam magam, mert nem egyedül jöttem. Nem igazán tiszta, hogy tettem fel magam másnaposan egy szicíliai járatra, de nem akarom feszíteni. - Próbálok oldottan nevetni, de leginkább valami kavargó fájdalmat érzek csak a lábaimba. Mintha alattam robbant volna egy bomba. De nem érzek szorító kötést, sőt, semmilyen formális nyoma nincs, ahogy a kezeim nézem, pedig ha szétrobbant volna alattam valami, annak nyoma marad, nem? Tényleg csak álmodtam… Egyre valószínűbbnek tűnik, és értelmetlennek az egész.
Hah. Leülök az ágyszélre, és csak nézem a falat. Világos színű, freeze dologgal a tetején, valami virág lehet. Walter jön fel, tálcán ételt hoz, vizet és gyógyszert, gondolom fejfájásra. A főnök egy levelet húz elő az öltönye mélyéről, és mielőtt távozik, az étel mellé teszi.
Ritka dolog, hogy a Cosa Nostra egyik családfőnöke egyáltalán érintkezik valakivel. De talán csak kíváncsi volt, értelmes maradt-e az embere, akire a munkát bízza. Jobb az óvatosság. Gyásztól megroppant, labilis személyeket nem jó alkalmazni a munkában.
Félreteszem a tálcát, ahogy leülök az ágy szélére, hogy az ölembe vehessem a pirítós, vajkockával, és miközben eszem, felbontom a nekem szánt dolgot. Walter nem várt meg, szükségtelen lenne, járni, remélem, még tudok. Bár elég eszméletlen egy élményem lehetett, ha átkeltet öltöztetni.
Mert Damien IHB módra piál!
A levél megfeledkezteti velem, hogy egy félszáraz, vajkockás kenyér lóg a számból. Az utolsó reményemig feszültem, hogy a dolgok egyszerűen csak a köcsög Decimo marhaságai, mert Apa, ugyan ki elől akarna meghalni, nyolcvan évesen? Ki akarna valaki, egy Tatát megölni… aki már csak festeget, egy köntösbe, de még ha apa nem is ilyen, biztos vagyok benne, hogy önmaga a legszomorúbb, hogy immár nem részese mindennek, ami a családja volt. És az őrzők… nem, ők, és Xanxus is.
Kurvára át lettek vágva. A levelet olvasva, csak nő bennem feszültség, de rendben, megteszem, amit kérsz, és mire megeszem ezt a két pirítóst, elfelejtem a családi dolgokat.
A probléma csak az, hogy nem már nem vagyok éhes…

'Szemét!
Egy ideig felejtsd el a származásod, utána elmondok mindent. Ne gondolkozz! Megfájdul az én fejem tőle!
Ha az ügyeink közelébe kerülsz, kivégeztetlek. A Kilencedik él, és szétcseszi a seggem, ha nem szólok rád.'
Vissza az elejére Go down
Damien
Égláng használó
Égláng használó
Damien


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2012. Jan. 17.

Karakter információk
Család:
FV::
Damien Left_bar_bleue57000/150000Damien Empty_bar_bleue  (57000/150000)
Szint/Rang:: 2/Piciotto

Damien Empty
TémanyitásTárgy: Re: Damien   Damien EmptySzer. 29 Feb. 2012, 00:25



Mama.
Mama. Együtt veszünk el. Érintsd meg az arcom.

Oh Mama, gyere hozzám sütikkel, finomakkal, szeretettel teliekkel.
Messze sodort minket a tűz, lángok arany martalékai lettünk.
Szeretők és gondtalanok, Mama, kérlek, bocsásd meg!
Tetteim mérlege a kebleid, ölelő szeretet, mit sosem kerestem.
Egy rohadt méreg, csak szemeibe ül, mint a mocsok
Apa nő nélkül, gyermek érintés nélkül,
Mit érdemelt a sorsunk, összetekeredett kígyóként
Minek gyomrában, Mama, ott rohadunk el?

Felhők úsztak, gondtalan súllyal. Nézték a világot, az ég szemeit, kékjét, keresték a meleget, a napot. Aranyat, és barnás foltokat. Fáztak a felhők. Mindig hideg ölelte őket.

Az én küldetésem, hogy felcukkoljam ezt a kis gecit, beépültem napok óta, és láthatatlanul küzdöttem a saját csapatom élén, mint egy kis főnök. Egészen elkezdtem élvezni a luxus sziget melegét, a jó nőket, és a koktélt, de nem téveszthettem szem elől a célt. Cukkolni.
A kis gecit.
Ahogy az aranyszélű levelemben állt, miután felbontottam.
Elolvastam a tengerpart peremén, hullámok mosta bokával.
Összegyűrtem, és a szélnek eresztettem, mint egy papírgalacsin albatroszt. Nem vállaltam volna el, mert nem érdekelnek a férfiak. De a tét.
A Mama.

Minden porcikám ég az izgalomtól. Már egy ideje figyelem őt, mint egy Leopárd a bozótosban a kecses gazelláját. Tudom, hogy gyengébb vagyok, már a levegőből kiszagolom. Látnom kell, és éreznem, mit fúj felém a szél. A kis geci… minden rezdüléseit ismernem kell.
Hanyadik nap is? Nem figyelem már. Kifutottam elszakadva az addigi emberektől a kerítésig, amire azt mondták, tilos az átjárás. Roppant kíváncsi lennék, mi található a túloldalt, de majd egy másik alkalommal megnézem. Már ha, megérem.
Ezek a vezetők, bikaerős embereknek tűntek.
A csapattársam bukkan fel a fák közül, és mint egy nyuszi szalad ki a szemeim alá, egy fán ülve vártam rá, a srác mindig eltéved a saját illúzióiban, biztos voltam benne, hogy most is bebandzsul. Még egy kicsit. A földre vetődöm, és rámosolyodom. Megdermed. Érzi a vesztét. Elkapom a markommal a ruhája markolatát, és a levegőbe csapódok vele, majd egy akkurátus dobással máris a túloldalt találja magát. Több mint nagyszerű. Halálra vállt arccal néz engem a levegőben. Istenem.
De egy buzi vagyok!
Puszit dobok neki a levegőben, hátramerészkedek a testemmel, és leseggelek az egyik kőre, pontosan minden, ahogy a megbízóm leírta a levelében, még ha fogalmam sincsen arról, honnan tudta ezt így előre kitalálni, majd elbeszélgetek vele is. Mert, hogy az anyámat belekeverte, az megbocsáthatatlan a fél szicíliai véremnek!
A srác nekicsapódik a kerítésnek, indián hajú-bőrű kísérője szorosan mellette foglalkoztatja, a kölyök, duci, jelentéktelen, gyenge, odaát sír. Nem vagyok én ilyen szemét.
Csak rossz ember a rokonom. Kenjünk mindent rá, elv alapján könnyed léptekkel sodródok a példányom mögé. Megfordul.
Tetszem neki. Oh, milyen imponáló! Alacsony kis testéből kifigyel rám, és megrázóan barna szemei megfognak.
'Van egy hatékonyabb ötletem annál, minthogy te is odakerülj.'
Kommentálja az eseményeket a rézbőrű barátja, de ő már rég elveszett bennem, pedig nem is izgulom a férfiakra, de esküszöm ez a darab. 'Srác!' - Érdekel az ereje.
- Szedd ki!
-'- Nem én akartam idekerülni! Átdobtak! A levegőbe rántott, az a srác!'
'Nyugodj meg!'
'Ő volt, azt mondta akkor hoz vissza, ha összetöröm a karszalagom! Félek! Ha kidobnak innen is, megölnek a rokonaim!'
- Kussoltasd el, és szedd ki!
Hátramegyek hídba, majd visszatérek a földre szórt ikreimmel a kezeimbe, és sortüzet hányok a képébe lelkesedésem bizonyítékaként, a géppuska üvöltésében sikítanak a golyók, de nem találnak telibe, mert a másik srác befigyelt a hajával, erre külön kitérek, erről már nem volt szó a megbízói levélben. Mindenesetre, rohadtul útban van. Kezd bosszantani.
Megindul, komolyan figyelve a légellenállásra, szinte kisimul a fűbe, mint egy gyík, engedem, hogy a közelembe férkőzzön, aztán egész testtel veti rám magát, én pedig beütöm a fejét nem gyengén az ikrem tompábbik altájával, gyors számolást végzek, de aztán eszembe jut, hogy nem vagyok valami erős matematikából ezért csak a levegőbe lövöm magam az églángok és a fegyverek rúgásának segítségével. Úgy kezd szorítani, mintha itt akarna gerincre hágni. Oh, értem. Engem szinte keményre izgat a magasság.
- Szóval rossz a magas? - Csicsergem, megpördítem magam körül, hogy érezze, milyen szédítően mély alatta az ég, és érezze a kibaszott tériszonyát, ha már hülyeként is rájöttem, hogy az a baja. Aztán a magasba vágom a két géppuskát, és ahogy repülnek fel elkapom a karjait, nem kiabál, és ez roppant érdekes, pedig minőségi, gyenge églángjaim épp tépik le róla a húst, aztán kénytelen vagyok átkarolni a fejét, hogy a visszaérkezett testvéreimet elkapjam, aztán produkálok egy madarakat megszégyenítő szabadesést, vele együtt.
Mindeközben átlöktem a hátamra, hogy azzal lapítsam bele a földbe. Biztos nyomott hagyott.
Seggemmel a domborulatán a haverját kilövöm, hátracsapódik a testem, átrepülök a srác feje felett és kicsúszok a talpaimra, fekete hajszálak fogják fel a golyókat, huh, megkéne tanulnom keverni a lángjaimmal, lehet. Piszkos geci lennék akkor. Aranyhaj felébred, és egy gimnasztikai ötpontos tornát bemutatva az arcomba építi a lábait, egészen hátraseggelek tőle, de Ikreim segítségével visszalököm az egyensúlyom, nem rossz, igazán érdekesnek találom a felébredő lángok őrületében, ahogy próbálkozik. Huh, leszállt a köd? Kinyújtom a nyelvem, és belenyalintok a hirtelen bekavargott porba, de ez föld, és nem pára. Egy láb érkezik, hátradönt, majd egy test lendül tovább, Ikreim belém rúgnak, és egyenesen utána lendülök, szinte minden hajszálam szét szál, pedig max hatású zselét használok, egyik testvérem a fejem fölé emelem, és a tarkójába csókol a hölgy.
Azt hiszem erre számítanom kellett volna, ahogy ő a földre kerül, fekete fényű drótokba akadok, a kezeimbe húznak, testemhez szorítják őket, vörös lé bukik fel, levegőért a bőrömből. - Oh. Tetszik ez a játék! - Milyen egyszerűek ezek a vidékiek. Összesűrítem a nyomást a testembe, majd kiengedem, églángok szakítják ki magukat, kiszabadítva a kezeim is, meg kellene nyújtóznom, de erre most nem igazán érek rá.
Lángok csapnak fel, én az utolsó pillanatba rúgtam mellkason Gabriel így az belerepült a kerítésbe, meghajlott alatta, engem hátba martak a lángok.
- Pusztuljál meg te napbarnított szarhajú geci! - Üvölti bele fejjel a földbe, de szerintem rám értette. Látom a kommunikációs stílusunk egészen hasonló.
Hogy is volt a meló? Emlékszem, össze kell szednem a kölyköt, és hazavinnem, onnan átveszi a megbízó, aki a bemutatkozni elfelejtett, szóval bocsi, ha valami pedofilnak adlak oda véletlen személycsere okán.
Becélzom a karkötőjét, és az Ikrek beszélni kezdenek, sokat, mint a nők általában, ő felrúgja a talajt akkora lendületet vesz, közel ér, egészen marha nehezen célzok, elkapja a lányokat, és befesti lilásra, milyen szép, nekem egészen bejön ez az ötlet, fogom én, mit akar, de mire reagálnék, magától csapódik a hátam mögé. Mellé. Majd legközelebb.
- Ez mekkora jó! Majdnem lekoppintottad az egyedi fegyvereim! Kedvellek kis geci! Ehhez a rohadt ruhához úgy kellett pántokért sírnom, de érted most, ezeket a terheket leadom - lefektetem őket, a tenyereimbe vezetem, majd egészen magam köré a lángjaim, szinte meggyulladok, mintha nem lenne elég forró, elkapom őt, a torkánál, körbehúzom lángokkal, még sem látok benne semennyi félelmet sem, mekkora jó neki! És nekem ez mennyire jó!
Érzi.
Szájamba teszi a lábfejét, ami kellemetlenül érinti a testtartásom, ezért belekapaszkodok a hajába, és magam alá teszem párnának, hogy ne üssön akkorát. Kiszabadítja magát, egy csomó haj marad a markomba, mi a fene van ezzel a kis takonnyal?
Mekkora fasz vagyok!
Nem érzi!
Kövekkel basz arcon, kicsit kellemetlen, mert olyan mintha beleszakadna a szám is, a szememnek se tett jót, hogy belevágódott, a faromra ülők, ő elém térdel, és kifektet a bokáimnál. Huh, ez fárasztó, remélem Anyámnak semmi baja sem lesz! Mert akkor visszajövök a kis takonyért, és kap két pofont!
Fekete takony folyik fölém, papír zsebkendő kéne, összedolgozzák a testem kötelekkel, mintha ipariba nyomnák a drótgyártást, és kikötnek magamhoz. Bosszantó.
Ráadásul még a karkötőm is elvette. Duplánszar, ha belegondolok, hogy tocsogok a vérben, így nem láthatom életemben először anyámat.
- Oh… Ennyiben akarod hagyni? - A másik kölyök elszakította magát a saját hajszálaitól, ami kátrányos vasszaggal ég szét rajtam lassan. - Francba! Már úgy is ki fognak baszni! Olyan kár. Tűnj el, mielőtt szét lesz rúgva a te segged is. Végül is… miért ne kevernélek bele szemét?
El kell tűnnöm! Rám néz, és valami hihetetlen rajongással figyeli a narancs lángokat körülöttem, rá fogok kérdezni, mi baja lehet. Roppantul érdekel.
Azt hiszem, hagynom kellene magam. A vér épp elég mennyiségben távozott már a szervezetemből, hogy elveszítsem az eszméletem.


Kedves Damien. A feladatod a következő. Keresd meg a képen látható személyt. Pontosan tudni fogod, mikor kell majd használnod magad. Mozgasd meg egy kicsit nehogy eltunyuljon. Élvezni fogod. A munka után egy hajón fogsz ébredni, ahol a Mamád vár. Élvezd az utat.
A visszautasítás az utolsó lehetőségedet is elveszi, hogy lásd az Édesanyád.

Nehéz súllyal a füleimben ébredek. Egy forróra melegedett napágyon, a testem szinte szívja a napmelegét. Könyökeimre ülök fel, és izzadtság párolog a pólusaimból. Fehér dolcsok szívják magukba, kötések a mellkasomon, lábaimon, és a karjaimon. Ing, és pálmafás kisgatya. Megérintem a szám, fájdalmas vágás ül az alsó ajkamba, és ez biztos nyomot fog hagyni. Nos, legalább új életciklusommal térhetek vissza a munkahelyemre. Szépfiúból, izgalmas rossz fiú leszek. Átgondolva az imidzsem, egy levelet találok a gatyámba tűzve.
Ring, és hintázik. A felhők marnak az égbe, és gomolyognak. Egy hajón vagyok, érzem a sós tenger végeláthatatlan erejét a seggem alatt. Hangosan, csak magamnak felolvasom az üzenetet, ami olyan, mintha ő írta volna. Se egy puszipá, se egy kedves.

Meg ne lássunk mégegyszer!
Kalandötlet és Natsu szereplése itt.
Vissza az elejére Go down
G
G Admin
G Admin
G


Hozzászólások száma : 164
Join date : 2012. Jan. 10.

Karakter információk
Család:
FV::
Damien Left_bar_bleue10/10Damien Empty_bar_bleue  (10/10)
Szint/Rang:: 1/Piciotto

Damien Empty
TémanyitásTárgy: Re: Damien   Damien EmptySzomb. 03 Márc. 2012, 06:20

Nah jah. Akkor itt az első átszámolásos posztom. ^^"
Első kalandra:
1. szint * 2 * 5.500 = 11.000 Fiamma Voltage
Második kalandra:
1. szint * 2 * 5.000 = 10.000 Fiamma Voltage
Harmadik kalandra:
1. szint * 2 * 6.000 = 12.000 Fiamma Voltage

Ami nem kevesebb, mint 33.000 Fiamma Voltage!

Vissza az elejére Go down
http://khrszj.hungarianforum.net
Damien
Égláng használó
Égláng használó
Damien


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2012. Jan. 17.

Karakter információk
Család:
FV::
Damien Left_bar_bleue57000/150000Damien Empty_bar_bleue  (57000/150000)
Szint/Rang:: 2/Piciotto

Damien Empty
TémanyitásTárgy: Re: Damien   Damien EmptySzer. 09 Május 2012, 04:05

mp3_Rammstein - Ich Tu Dir Weh



Ventillátor.
Nem ismerem fel.
Nem kell tudnom. Hiszen a tudat, csak felesleges gyilkosság. Felébresztettem az ösztönök szemeit, és ők figyelnek. Egy láb. Egy kéz, a hajamba simít, és húz, de nem érzek kínt, csak kíváncsiságot. Nevetek. Éles késként csikordul a fémben.
- Ah. Fasz. Bedrogozni nem kellett volna.
- Nem fogod tudni, hogy kerültél ide. Nem fogod tudni, hogy kerültél el. Damieno. - Ez Olasznak hangzott.
Becsukom a szemeim, de csak amíg ő visszafekteti a fejem a földre. A hajszálaim szétterülnek, és várnak. Az őket elöntő sötét lángokra. Amik soha. Soha nem jöhetnek elő. A lélegzete, mint a port, ömlik a fényben. Aztán elcsendesül, mint a szívverésem.
Golyó dördülése. Ez volt az utolsó, ami a hallásomba tépett.

A mama illata pont olyan volt, mint amilyennek elképzeltem. Habár nem sokáig érinthettem a meleg arcát, vagy csókolhattam a homlokát, engedhettem a fejem a keblei közé, olyan volt, pont, ahogy elképzeltem. Ahogy az édesanyám lehet. És megszállt a boldogság. Levegőt sem tudtam venni tőle, annyira eluralkodott rajtam.
Csak öt perc.
Öt perc a világot is jelentette.

Nem veszthetem el, az érintése melegét. Át kell járnia a testemnek, mint az églángok lassú peremének.
Az elszántságot érzem. A kezeimbe ömlik, tiszta aranyba, a körmeim széleit megrepeszti a hője, nem mondom, hogy nem fáj, egy kicsit, mintha belülről gyújtották volna fel a vérem, amiben benzin ömlik. Teljesen olyan. Lassú vércsík párolog a szemeim között. Vasíze volt, amikor a szájamba fojtott.
A gyűrű, beszélt. Ő az én ösztönöm. Szemek, amik nem csukódnak le soha. Magába nyeli a lángjaim, és fojtottan világít, a címer, fekete pupillaként szűkülhet össze, mint Sauron szeme, valahol olyan lehet. A balommal ütök, bődül a fém. Ujjaim rákulcsolom, magamhoz engedem a testét, nyelének a végébe csúsztatok. Olyan a fogása, mint egy feszítővasnak, de most nem különösebben figyelek. Újra mozdul, izomkötegként feszült a teste, erőseket dobbanthat, tehát szekrényméretű biztos van, aranybarna szemek tükröznek vissza, és vörös fény pulzál, a lángjaim szinte zabálják magukba, emelkednek, és tömörülnek, mint a szívverés lüktetnek a karjaimon. Támad, dobbantások követik egymást, mintha bivalycsorda haladna át az orrom előtt, fémek csapkodnak egymásnak, karok vernek izzadtságot a levegőbe, arc patakzik az adrenalin gőzébe, a szemeimből ömlik az arany, a számat nem csukom be, az egyik lábammal rúgok rá, a fémre illesztem a súlyom, a másik lábbal az arcát keresem, de ujjakat érzek meg a bokámon, megcsavar a levegőben, majd még egyszer megpördít. Falra kenődöm, mint vaj a kenyérre, neki pedig kés volt az érintése. Ez egy erős dolog.
Viharlángokkal.
Guggolásból hasalok, majd a tenyereimre tolom magam lángnyomást lökve az alhasam alá, onnan pedig felmegyek hídba, hogy a talpaimra tudjak mászni, ez meg erre tökön lép a híd közepén, így össze is omlott. Geciszar érzés, ha megrúgják egymilliárd gyereked egyszerre. A léptek tompulnak, de csak hogy a láng egy pontba gyűljön, és a gyomorba bontson. Mintha téglafalba repült volna a buldózer, mindjárt epét hányok. Összegömbölyödök, hogy agyamat leljem. Lábbal pördít a hátamra, letapossa a bal csuklóm. Egy pillanatig semmi. Szinte az agyamba ömlik a hűs, nyirkos pincelevegő.
Felsikítok. Mert csak egy kis gyenge szar vagyok. A könnyem is kifolyik. A kezemmel kapálózok, amit nem szorít padlónak, hogy aztán a levegőbe marva próbáljak felülni, a szúrás hidege, aztán morajló forróság, megvakítja a lángjaim, sötétségbe borulnak, mintha csak üres vér lenne. Hányás csúszik ki a számig, de visszanyelem, mert nem akarok magamra okádni, az agyamat el akarja borítani a harag, de a takony fekete sehol sincs. Magába fordult, és eltűntek az aranyszínek. Csak a bezártság fájdalma, egyszerre mintha felrobbannának az izmok a leszorított kezemben, és vér forró mocska folyna szét a bőröm alatt, aztán semmi. Elalszanak az idegeim - Ha gyenge, inkább ne is használd. - Ismerős, mély, csendes, ah vihar előtti csend szituáció.
- Hogy használnálak arcon a negyvenhatos cipőimmel! Hajolj az arcomba, had lássam a képed, mielőtt kitolom a halántékodon át a fejedből!
Csak a füleimbe érzem meg a lehelettét, megmerevednek a szemgolyóim.
- A nevem… - kitágulnak a szemeim, majd újra eltűnnek a színek, feltolom a seggem, aztán a nem lebénult karommal megpróbálok nyúlni, de ellép rólam, és hagyja magát a sötétségbe úszni. Fájdalom, egyszerre, mint egy robbanás, vagy bombák, amiket vénásan lőttek belém, szétszakadt inak, aztán semmi. Nem érzek semmit.
Fekete. Hideg. Csendet.
Mocsokba szorítom a térdeim. Félzsibbadt testtel emelem a fejem, és üvöltök.
- Holagecibevannakalángjaimhe? - Elvette őket? Miért nem érzek semmit? Mintha egy köcsög lennék, tej nélkül. A jobbomba nyomom az arcom, és a csuklómba harapok. Kibaszottúl fáj, a fogaim átszakítják a húst, de ez érdekel a legkevésbé. Néma sötétséget hallok, és elfordultak tőlem az ösztönök.

Hogyan csinálta? Mit nyomott elém, azt hittem heroint, de ez rosszabb, mintha valaki esőlánggal levizelt volna. Annyira nyugodt vagyok belül, mint egy deszkalap. Fatányér csörög. A konok előkelőségemmel rúgom odább. Nem telt el sok idő. Csak annyi, hogy a levegő mindenhova áramoljon a testembe. Felállni meg sem próbáltam. A tudatot nem engedem ki. Érezni, és reagálni próbálok, felesleges gondolatok nélkül. A bokámba szorít, mert itt van, maga alá húz, hatalmas, recés tenyereit szorítja az arcomra, az államba simogatja az ujjait, majd a földnek szorít, tolja a fejem a szemétben. Húst érzek. Leves ízt, metélt tésztát, és port. Nem engedi a fejem, pedig megtaláltam az arcát, és bevertem neki egyet, azt hiszem legalább nem lábbal nyom, hanem leguggolt értem, hogy tenyérrel tehesse ugyanezt. Megeszem.
Mertjófiúvagyok.
Meg a szart.
A lábaimmal belerúgok a tányérba, amiután megettem a földről a szart, elszakítottam magam tőle, hátraejtettem a testem, kezeimmel kifeszítek, minél jobb fogást lophassak rá, ahogy a kezemben éreztem az új fegyverem, becsuktam a szemem. Süket vagyok. Nem tudom eltalálni ebben a kaotikus, idegbeteg állapotban. Megpróbálok felállni, de mintha súly nyomná a gigámat, a padlónak nyomom a cipőim, az érzékeim, mintha elbújtak volna a világító haragjai egy dobozba.
Nem érzek, csak semmit.
Mögém került. Tenyerek csapnak valaminek, ami kongásából ítélve egy cső. Üres lehet, mert tisztán visszhangzott. Ebbe fogom szétverni a fejedet! Átkarolom két kézzel, a lábammal felrúgok, egy áll, roppan.
A por lomhán hullak a fénycsíkokban. Megkóstolom a rozsdát az új mászókám vastag hátáról. Aztán átlök felette, és én bújva támadok vissza, ugrás közben kiléptem a cipőmből, most azzal próbálkozva keresem a hangokat, de mintha egy hatalmas állattal próbálnám, aki pont csendes, mint a franc, üvölt, de nem ő. Egy másik csövet találtam el.
- Ennyire nem hosszú a lánc.
Köpném, hogy mi a fasz, de akkor a torkomnál esem hátra. Egy percig nem is mozgok, valamire ráfeküdtem. Kinyújtom a kezeim, aztán az állam alá nyúlok. Erős. Bőr. Kemény. A körmömmel vágok bele. Egy karikát fűztek bele, cseszett láncra vert kutya lettem? A faszomat! - Ha kapálózol, csak jobban belegabalyodsz.
Kifolyik a vér az orromból. Elszállhatott egy ér benne. Orrba vágom. Beszélt, és közel volt. A vére világít a sötétben, az ízét magamba képzelem, a szaga hordozza magában a lángjai erejét is, ökölbe szorítom mindkét kezem, ütök, lánc feszül, a bőr reped, húzom, hogy szakadjon, közben támadok, már a lábaimmal szaladok, hogy ne essek a hátamra vissza, nevetséges lehetek, és ezt ő is tudja, mert egy pöccintéssel seggreültet. - Te valami perverz vagy? Hentai he? Nem vagyok buzi! Semmi se vagyok! Nem kellek én neked! Átbaszott a…
Végigsimogatja a kezeim. Halálra rémülök, sőt már a nyelvem készülöm elharapni. Undorító, hányadék ember, aki fiatal gyerekeket akar megbaszni… remegek. Mindenem remeg.
- Gyenge az izomzatod. - Szikláshegység omlik le bennem, úgy megkönnyebbülök, hogy majdnem el is ájulok, mert a szőr mered rajtam mindenütt, és sokkot kaptam. - De kielégítő.
- Anyád lábai is!
- Két hetet vesz igénybe. A rendszert elviheted. Egy hónapra elegendő mennyiség, ha eredményes. Havonta egyszer visszavárlak.
- Láncon! Megrántod a nyakörvem és a földön a lábaid alá húzol?
- Minden hónapban mást vihetsz. Ezzel együtt nő a szabadságod is. Akkor látsz meg, mire elég erős leszel hozzá, hogy elfogadd.
A hangja. Torz. Öreg. Az érintése forró, a földre hányok. Bocs. Nem bírta a gyomrom. A tenyerembe nyúl egy pillanat múlva. Ah, ahogy érzem, papírzsebkendőt ad.

Ez az illat máshogy kopog. Magamnak kellett rájönnöm, hogy tekertem fel a pórázt a nyakamba, mert nem tudok rendesen mozogni. Megpróbálom végigtapogatni a földalatti sötétedésben ezt a helyet, de csak amíg a lánc ér. A falak, még sokkal tovább, sokkal mélyebbre csúsznak. Rúgom a port, és összeráncolt homlokkal várom a csodát, vagy, hogy ő beessen a képbe, de miért vett tűsarkút. Szerintem csak meghülyültem. Előttem áll, és fényes folyadékot szív fel, egy világító dobozból, amit csak azért látok, mert homályos fény még van. Ha nem tudnám. Hátrasimítja a fejem, azzal együtt megszúr, először nem is dolgozom fel a traumát, csak aztán, hogy a földre kellett esnem a fájdalomtól. Megint ez az érzés, mintha heroint nyelnék, ezúttal a gyomromba, nem pedig az agyamba. A bokáim be is dagadtak. Mint egy terhesnek.
Csőretölt. Minden izmom feléled, a lábaimról ugrom, a kezeim magam elé nyújtom, aztán hátracsapódik a fejem, szinte kitörik a nyakam. Lefekszem egy kicsit aludni. A vénáimba kavarognak a lángok, megállítatlanul, érzem a halálos elszántság növekedését, a szemeimből gyakorlatilag már ömlik a könny, a füleim sípolnak, az orrom kitágul a hírtelen megnőtt levegőmennyiségtől, amit be-ki adok, mintha vemhes lennék, másodjára érzem magam terhesnek ezen a délutánon, a földbe kaparok a körmeimmel, szétbontom az ujjaimon a húst, és a bőrt, nem különösebben érdekel. Ja, meg üvöltök. Ugyanis, mintha fejbe méltóztattak volna baszni egy versenyzongorával, kísérőnek a tetején egy kétcentis rövid. Koppan. Bocs, inkább berobban, és még percekig rázkódik, mint egy összeomló toronyház, hullámzik, megemelkedik, majd kifakad. Iszonyatos ez a fejfájás. Szétárad a szer a vállaimba, és a karjaimba főleg, a tüdőmbe kavarodik, mint az azbeszt, jobbára mindenemet dobálom, és a pórázcsörgés sem hat kellemesen. Szóval, minek kell elnyomorékosítani a kezeim? Beton nehezek, ha most lekaakarnák vágni a karjaim egy pengével, szerintem szilánkosra törnék a fémet.
Segít felállni, mert nem megy, mert vér folyik a füleimből, és az orromból, és onnan tudom, hogy büdös vasszaga van. A vas lett ötszáz kilós a vérembe, vagy mi a faszom? Megpróbálom megmozdítani, az egyik lábam, de felesleges.
Piszkálni próbál, de mint mondtam, ömlik a vér, és bedugultak a füleim, aztán megcsapja a képem, ami belül már felgyulladt, és szétégett a nyelvem, és a felső szájpadlásom, kurva édes kedves jó anyádat se üsd, nemhogy engem! Hallom, hogy lecsatolja a nyakörvet a nyakamról.
Petárdákat dugtak a seggembe, mindkét kezemmel ugrom neki, hátracsúsztatom a lábaimon, bár érzem, hogy ebbe ő is segít, aztán ő kigáncsol, de esés közben a földre tenyerelek, közben rájövök az iszonyat fejfájás okára, mert, ahogy fekve pofántörlöm magam, ragad, és nem az izzadtságtól.
- Te megakarod ölni a belsőszerveim?
Lebénult lángok akarnak kitörni, mint a halálos elszántság, a két tenyeremet szerintem szögekkel kivert ágyba baszták, úgy égnek, de ez olyan, mint egy nyomorék akarnak járni, csak mivel én nem vagyok béna, hanem lebénítva vagyok, ideiglenesen érzem a lábaim, de nem tudom használni féle módon, szóval a fenekemről állok fel, ő hátrálni kezd, én pedig dübörgök utána. Már nem olyan, mintha lehúzna két fém karperec a karomon, hanem, mintha egy vértet viselnék, de ez hozzászokható, az izmaim tovább erőlködnek, attól szenvedve, hogy bennük a felhevült, beizgult lángok megpróbálnak kiégni, ha kilángolni már nem tudnak. A testem, ekkora teher mellett próbál mozogni, amúgy sem vagyok egy akrobata, én a fegyvereimmel tudok harcolni, átugrom egy csövet, mert megbotlottam benne, de idejében észrevettem, hogy esni fogok, a nyakamba raktam a lábaim, aztán fejjel vertem egy másikat, ezért alácsúszok. Tovább a sötétbe, felugrom egy erősebb vízvezetékre, de meghajlik, a levegőbe nem tudok menni, ezért érzékelve, hogy ő direkt jelzi a lábával merre ment, arra fordítom a testem. Belekapaszkodva valami fémbe, kitépem, a kezeimbe forgatom, és ütni kezdem vele a körülöttem kibaszottul a mozgásom akadályozó csöveket. Iszonyat visszhangnak köszönhetően, akkora zajt csapok, hogy örülök, hogy ha nem fog öngyilkos lenni a dobhártyám tőle.
Én tudom, hol van, mert ő azt akarja, hogy megüssem, de már kibaszottúl fáradt vagyok, és a testem levegőt sem kap, mindent leszívnak a bennem rekedt lángok, és engem kínoznak, a nyomás, lehet, szét fogja repeszteni a bőrömet, és kifolyik majd. A vasnemtudom mivel a kezemben kezdek rohanni felé, és csak alig bírok a teherhez hozzászokni, a feje elé csapok, amit ő védene, de menet közben rántok az irányon, és a lábait csapom ki, aztán két cipővel akarok a tenyereibe ugrani, úgy bevágom a fejem, valamibe, hogy seggel esem a fejére, és az orromra szédülök. Gratulálok Damien! Amíg összeszarom magam, és sírva-bömbölve szorítom a betört orromat, hallom, ahogy feláll. Összenyalábol. Rúgkapálok, mint egy ötéves.

pt 2. mindjárt.
Vissza az elejére Go down
Giotto
Primo admin
Primo admin
Giotto


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2012. Jan. 06.
Age : 29

Damien Empty
TémanyitásTárgy: Re: Damien   Damien EmptyCsüt. 10 Május 2012, 02:13

14.000 FV lesz ebből. Várom a part kettőt, hátha arra többet tudok.
Vissza az elejére Go down
https://khrszj.hungarianforum.com
Damien
Égláng használó
Égláng használó
Damien


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2012. Jan. 17.

Karakter információk
Család:
FV::
Damien Left_bar_bleue57000/150000Damien Empty_bar_bleue  (57000/150000)
Szint/Rang:: 2/Piciotto

Damien Empty
TémanyitásTárgy: Re: Damien   Damien EmptyKedd 15 Május 2012, 12:50



pt 2. Fashion baby!

Falazok a fallal. A lábaim keresztbe állnak, a két hatalmas, súlyos, és gyönyörű szerelmem akkorát rúgott, hogy azt hittem tovább megyek, mint a fal, amibe szálltam. Lecsúszok. Ezt ismerem, ilyet már egyszer játszottam, de a fegyvereim nem emlékszem, hogy ennyire kezelhetetlenek lettek volna.
- Elmagyarázná valaki, mi van? - Nincs válasz. A szabad akaratom még mindig odabent köröz, mint egy hiéna, és röhög is rajtam, leugrom a falról, kicsit megigazítom a vállam, mert kificamodott. Itt hagyott ez a szarkupac, és valamit rakott, ez az ember, a dobtárakba, mert mintha le akarnák szakítani a karjaim mindenalkalommal. Hűvös eleganciával anyázok.
Szétbontani nem lehet. Nem is merném. Nyilván valami öncélja van ezzel. Mondom nagyon ismerős. Apám is egy ilyen oszlopcsarnokba űzött ano. Csak innen az oszlopok hiányoznak. Körbe ovális, doboz szerű kimerevedések vannak a padlóba, a falakban, ahogy a további próbálkozásaim sikereiként, mindenhova pattogok, mint egy gumilabda, úgy fedezem fel a plafonon is, üresen kong mint a fém, amikor fejjel, vagy seggel, vagy lábakkal, átkarolva majdnem a testét, esem neki, széttörve a farkam. A fegyvereim lehúznak a földre, nagyot kongok. Ennek is vashangja van. Rossz érzésem van, ezzel az egésszel. Szükségem lenne egy trainerre, aki mint a kutyákat, vezető száron benevel az akadályok között, mert jutott eszembe vaksötét van, csak a fegyverek gördülésének egyéni fényei adnak gyertyafasznyi kis fénypontokat. Egyáltalán. Miért világítanak a csövek, mint a Rudolf orra, ha lövök?
Nincs idő gondolkozni. Muszáj eredményessé válnom, tovább kell jutnom erről a szintről, mert meghalok a kíváncsiságomtól, és szó szerint. Látni, tudni, és érezni akarom, azt az örömöt, hogy meggyőzéssel és észérvekkel arcbatoszom a barátom.
Nem tudok, de már ismerem a repülés működését, számolok, ha elegendőt lökök mindig magamon, akkor kikerülhetem a gravitációt, és fennmaradhatok a levegőben, annak ellenére, hogy nem használom a lángjaim? Oh mennyit megspórolnák vele, megcsókolnám a seggem örömömben! Lehajtom a fegyvereket, megköszönöm az Atyámnak, és a Szentléleknek, hogy élhettem, majd beleeresztem a golyókat a padlóba, nem is vártam mást, irányíthatatlanul csapódok a levegőbe, csak az utolsó pillanaton, és a szerencsémen múlik, hogy, a már robbanásokra hasonlító rúgások között húzni tudjam a karabélyokat, térdekkel szaladok neki odafönt, vagy odalent? az egyik fémkőnek, ami megmozdul! Kitöri magát, arra reagálva másik négyis, kettő alig messze, másik kettő már messzebbről hallatszó, csapóajtónyílás szerű hangokba csikordulva, olajozatlan szerkezetűen, ahogy lefelé csúszom rajta, mert sodor magával engem is, érzem, hogy ez nem egyenes ívű, szóval még változni is fog a tér? Brutális! Akkor szétlövök mindent, és kimegyek a falon! Nem szarakodom én már! Felugrom arról, amin száguldok lefelé, most csak az egyik kezem használom, becsukom a szemem, nem érdekel, ha belerepülök valamibe, beszélgetnem kell vele! Rá kell jönnöm mi baja, van, hogy nem akar engedelmeskedni. Meghúzom a ravaszt, az ereim szétnyílnak, ahogy megérzem a kezeimbe áramló ismerős lángok ízét, kilő a golyó, mintha a saját képességem harapna belém, megrándul a karom, repülök a semmibe egy keveset a jobbomban tartott nehéz cuccot a hátam mögé dobom, mégis. Mintha egyre könnyebbé válna, elveszti az önmaga súlyát, ahogy a golyó kiengedi magát, az egyik tüskeként kiugró kockát is szétkapja, hallom, ahogy felrobban a fém, meg a reteszek az én hátamnak verik magukat. Mozognak, fokozatosan térnek magukhoz, én megpróbálok irányítani, de a karjaim még mindig képtelenek megtartani magukat, ha balra akarok menni, rendszerint lefelé zuhanok, velem lehet a gond! A fémkockákból újabb kettő kerül elém, védekezésből rántom magam elé a fegyvereim, és eresztem bele a golyókat, átütik, én a mozgó testnek esem, ami a hátam mögött indult meg a maga útjának. Mindenfelé el vannak szórva, és folyamatosan öntik magukat, egymáson verik vissza a saját hangjukat, már ebből is tudom, hogy nem fogom tudni kiverekedni magam.
A háztetőkön való ugrándozás, mint acél Batman, valahogy jobban tetszett! Leesem a földre, már az ideg meg nem folyt csak, leporolnám a lábaim, mint aki ráér, de bocs, a fegyvereimmel nem tudok ruhát igazítani, az egymásba kapaszkodó fémkockák szuronyainak poklában, csak hogy kibaszott költői legyek, aztán kitámasztom a lábaim, innen el sem fogok mozdulni, amíg rá nem érzek az új erejére, és leszek képes használni! - Csókolom! - Tolom ki a tárakat, ha nem lőttem el legalább majdnem az összes golyót, akkor egyet sem, a mozgó rudak hangosan robbannak szét, és szétszórják magukat a földre, a golyók ugyanoda hányva magukat, csörögnek, mintha egy rossz gyilkolászós rpgben nyomnám, úgy ugráltak a kezeim, mintha rugóból lennének, de azt hiszem rájöttem. Ez a szemét felrobban, amikor levegőt ér, ettől érzem úgy, hogy vasfalakba akarok repülni, vagyis akkor két másodperccel előbb kell helyzetet változtatnia a fegyvereknek, ha vissza akarom hozni. Megjön a bátorságom ahhoz, hogy ész nélkül lövöldözve megpróbáljak menekülni, ezért futni kezdek, keresek egy olyan pontot, ami viszonylag elegendő, ha esetleg, valamerre kirepülnék bénaságomban. A kockák már minden irányban nőnek, és egymást keresztezik össze, a lábaim alatt jönnek ki hirtelen a földből, és majdnem orrba állok, de már annyi vér van az agyamba, hogy az sem érdekel, ha fejjel kell mennem, valahol a sötétben, van öt másodpercem, amíg a föld remeg, és nem nyílik szét, hogy tompa fedéllel nyársaljon fel valami, megvárom amíg kilöki magát, és abban a pillanatban, ahogy velem együtt durván gyorsan közelít a hálószerűen egymásba állt többihez, kilököm magam. Robbannak a golyók, sem a módján, sem az időzítésen nem problémázok, érzésekre próbálok figyelni. Nem jöttem rá, pedig kibaszottúl logikus, ez a szoba tele van felhőlángokkal, azoknak a gazdáik meg soha nem jönnek személyesen; tehát! Az összes kirakott dobozban egy felhőlángú fegyver van, ami megjósolhatatlan szálból ki tud jönni, megsokszorozni magát, egyből lesz ezer, és a végén nem lesz többé szoba. Nem lesz hova nőni, tömörülni.
Ez a cucc, amivel feltöltötték a fegyverem, ugyanígy, kiszámíthatatlan, és megérthetetlen, egyszerűen használnom kell a megérzésemet, és tudni fogom, mikor kell használnom. A kockák szélein próbálok ugrálni, és csak néhány kellő pillanatban használom a fegyvereim, mintha egyszer csak nyugodtabb lennék, mint a világon bármi, erre olyan irányból kapok a képembe fém rudat, amikor nem kellene, mint most, majdnem balra húztam, jobbra helyett magam, és akkor belekenődtem volna a mellettem merevedő oszlopdologba. Kellemesen ki is lapulok utána. Lejjebb csúszok, annyira, hogy az egyre kevesebb beáramló levegőből magamba szívhassak.
A lángjaim, kezdik magukat összeszedni, de egyelőre, csak csúszdázni, ugrálni, és lövöldözni vagyok képes, az egyik fémlap ki akar szakadni a helyéről, és engem is meglök, aminek örülök, mert a hideg, nyirkos falnak esem. Magamba szívom a friss levegőt. Szinte biztos vagyok benne, hogy a falon túl, vége.
A fegyverszájait megitatom a hideg fém verítékével, majd beléjük lövök. Hátraesem, aztán gondolkozás nélkül beleugrom a sötétbe. Mindegy mi van ott.

Úgy megvakulok, hogy elképzelni sem tudom. De olyan jól esik a retináimnak ez az erős fény, mert legalább öt perc múlva látni fogok. Egy szellőzőnyílásban vagyok. Rohadt kicsit, csak mászni tudok benne. Előre vezet, és visszafelé, a sötétbe, majd a bizalomgerjesztő, fekete masszává változni akaró szobába. Szorul a tüdőm, alig kapok levegőt, komolyan kezdek bepánikolni. Lehet, sosem jutok sehova, és itt fogok megdögleni!
Faszt! Egy szellőzőnyílásnak szellőznie kell! Hátratartom a fegyvereim, elrugaszkodok a földtől, csúszva, mert máshogy nem tudok. Emberi golyót játszom, a mandula kilő. Úgy felfüstölök, mint egy grillcsirke, amit odaégetnek a nyárson, lángokat próbálok használni, mert ez már embertelen, de még így is neki-neki csapódok a falaknak, éppen tudok navigálni a fegyvereimmel, egy emelkedő rész következik, amit szerencsével, és erősebb fejbe veréssel veszek be, majd egy oldalra kanyar, majd két balra következik, direkt mindegyik erősen L alakba van vágva, összetöröm magamat! Mindenből ki vagyok fogyva, egy ötvenméter magas emelkedés következik, aminek a felén kiürült mindkét fegyverem, elképzelhetetlen módon be vagyok fosva, hogy mi lesz, ha visszafelé kezdek menni! Jobbára már inkább nem veszek levegőt, az élek elkezdenek tompulni, de minden oxigént, és energiát arra pazarolok, hogy meg ne történjen, a világos tejfehér mintha kezdene napvilágosnak tűnni inkább, zavaróan zúgó, ventilátorszerű hangokat képzelgek.
A kezeim egyre nehezebbek, visszaakarnak húzni a fegyvereim, de vagy velük jutok ki, hogy vihessem szerelőhöz, mert mégis mit pakoltak bele, vagy sehogy! Hatalmas lapátok szele csap vissza, csak onnan érzékelem, hogy egyáltalán mi az, mert majdnem éllel darált fel. Érzem a befelé pumpált friss levegőt, a tiszta eget, ami az életelemem, de ettől függetlenül lefelé kezdek menni. Elegem van! Nem fogok itt megdögleni!
Én vagyok a kibaszott kölyke neki! Nehogy már ennyi!
Becsukom a szemeim, kiiktatom a hallásom, megszűnik a szaglásom, csődöt mond a tapintás. Lángok szemei, az ösztön. Rád bízom az életemet.

Dobog. Dobog. Elcsöndesednek az ösztöneim, fű, és beton szagát érzem, rozsdásodó vasmonstrumokét, propellerek kavarta pince levegőt. És madarakat. Azt hiszem verebek. Eszméletlen lehettem, de mivel gondolkozom, és nem vagyok húsárú cafat sem, amit akóbor kutyáknak szokás dobni, gondolom sikerült kijutnom. Felhúzom a lábaim magamhoz, majd nehezen, de feltápászkodok. Majdnem visszafordulok hányni.
Egy ötméteres lapátú ventilátor szívja be a levegőt, látom a széleit, és hallom az eszméletlen zúgását. Hazamegyek és letusolok.
Tapogatni kezdem a ruhám. De a fegyvereim megvannak, csak a földön kellene keresnem őket. Belerúgok a porba miközben a hátamhoz csapom őket. Jobban megnézve ez egy katonai bázis, még jobban, valamelyik sarkában látok egy még valamennyire jó állapotban levő katonai helikoptert, erőteljes monstrum, elején, hátán hajtóművek. Mivel nem igazán érzékelek egy teremtett lelket sem a közelben, elindulok felé, de minden lépésre odafigyelek, nehogy visszazuhanjak ebbe a kibaszott önműködő, két lábon járó fegyvergyárba. Mert még megdöglöm.
A seggénél nyitva van. Bepakolom magam, a cuccaim kiteszem a dobozokra. Valamelyik fel van feszítve, de van egy, ami gyanúsan csak félig van kinyitva, és benne hagyták a feszítővasat. Amire egy kis fehér cetlit kötöttek. Leszedem a papírost, és lábbal kifeszítem a dobozt, felszakad a szögekről, majd a teteje félreborul. Belehajolok. Egy elsősegély doboz, így elsőre, és egy másik zacskó, amiket ahogy kiveszek, kiszúrom a töltényeket. Piros láng van a szélükre festve, már amelyiknél látom. Aha. Visszadobom a helyére, és leülök egy másik dobozra, a közelében, ami felvolt borulva. Elolvasom a cetlit. Hah. Mosolyognom kell.

Használati utasítás a speciális töltényekre. Szigorúan csak olyan speciális fegyverekhez, amik könnyen kezelhetőek. Régitipúsuak esetében fennáll annak a veszélye, hogy a célzás pontatlan lesz. A speciális töltény pár másodperces aktiváció után azonnal kirobbantja a magában tárolt lángtípust. És mond csak, nem lehetett volna odaadni ezt a szart, így, egy dobozban?

Vajon tudok helikopter vezetni?
Vissza az elejére Go down
Hibari

Hibari


Hozzászólások száma : 157
Join date : 2012. Feb. 04.
Tartózkodási hely : namimori

Damien Empty
TémanyitásTárgy: Re: Damien   Damien EmptyKedd 15 Május 2012, 22:17

Na akkor mivel ez a fegyver pályázatodhoz volt ezért FV-t nem kapsz rá, de a fegyverpályázatot ezennel teljesen elfogadom

Ebben a hónapban még egyszer pályázhatsz fegyverképességet.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Damien Empty
TémanyitásTárgy: Re: Damien   Damien Empty

Vissza az elejére Go down
 
Damien
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Damien
» Damien
» Damien

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katekyou Hitman Reborn Szerepjáték :: Szabályzat és hírek :: Kalandok-
Ugrás: