Katekyou Hitman Reborn Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


KHR szerepjáték az Anime és a Manga alapján!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Edzőtábor part 2

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Hibari

Hibari


Hozzászólások száma : 157
Join date : 2012. Feb. 04.
Tartózkodási hely : namimori

Edzőtábor part 2 Empty
TémanyitásTárgy: Edzőtábor part 2   Edzőtábor part 2 EmptyCsüt. 08 Márc. 2012, 08:08



Edzőtábor part 2

Első kör


Naszóval.

Cross

Kedves Cross!

Sok szeretettel meghívunk egy csodálatos edzőtáborba! Eme tábort lelkes, kitartó, leleményes fiataloknak szervezzük, hogy megerősödjenek, és ne haljanak meg az első küldetésen. Amennyiben benned is megvan a három legfontosabb dolog (lelkesség, kitartás, leleményesség) gyere bátran! A tábor teljesen ingyenes, sőt, a jól teljesítők jutalmakat kapnak a végén!

Lorenzo da Firenze

ui.: A repülőjegyet mellékeltem.



Másnap reggel indul a repülőd. Egy szigetre visz, Új-Zélandra. A tábornak saját reptere van, onnan egy fél órát mész busszal. Amikor megérkeztek leesik az állad. Hatalmas. Rengeteg faház sorakozik az út mentén. Mögöttük egy-két nagyobb épület, meg sok kicsi. Egy-két betonbunker. Hatalmas füves rész. És ott van a tengerpart. Egy mini várost is felhúztak. Sőt, két focipálya méretű sivatagot is csináltak nektek. A tábor végén egy erdő van. Sok dolgotok lesz itt, az biztos. Ötven-hatvan tanulót látsz.
Egy ifi (ifjúsági vezető) karszalagot viselő egyén lép oda hozzád, és elvezet téged a faházadba. Minden faház két személyes. Van bennük két ágy és egy hűtő. Meg egy fegyverpolc. Ruhásszekrény nincs. Ennek magyarázatát akkor kapod meg, amikor az ifi egy perc múlva visszajön, és egyenruhát ad át nektek. Mindenki a lángszínével megegyező színű testhezálló ruhát kap. Úgy néz ki mint egy színes ninja ruha maszk nélkül.

Alex
Téged maga Lorenzo hív fel telefonon! Megkérdezi, hogy nem akarsz-e visszajönni a táborba, sajnálja, hogy múltkor olyan gyorsan elmentél. Örömmel elfogadod. A holnap reggeli levélben kapod meg a jegyedet. A repülőd holnapután indul. Ismételten elrepülsz, Új-Zéland ismét körülvesz a varázsával. Ismét kérnék egy leírást az utazásról, meg hogyan rendezkedsz be szobádba.

Apropó, a szoba. Ha gondolod, maradhatsz eddigi szobatársadnál, ugyanabban a házban. Ha nem, akkor te is a lent leírtakban találod a választási lehetőségeket.
Kilépett.

Natsu és Namiko
Ti ugyebár már a táborban vagytok. Van egy hetetek, amíg az új emberek jönnek. Érezzétek jól magatokat, használjátok ki a jó időt. Fürödjetek, napozzatok, pihenjetek. Ha gondoljátok edzetek, de nem muszáj. Ismerkedjetek emberekkel ha akartok, ismerjétek meg rendesen a tábor területét. kellemes kikapcsolódást!

Ja igen, a szobatárs. Namiko, ha gondolod maradhatsz Meiel, ha nem, akkor az új szobatársad választásáról a leírást megtalálod lentebb. Natsu, Youshi társad sajnos nem jelentkezett, így neked új szobatárs kell. Lásd lentebb.


Minimum 500 szó, vasárnap este 21:00-ig! Kedd este 21:00-ig. Ez az első poszt, nem akarok senkit kizárni rögtön késé miatt. De ha holnap nem posztol valaki akkor repül.


Szobatárs: Szobatársatokat illetően választhattok. Vagy egy veletek azonos szintű npc-t választotok, vagy egy másik játékost. Minden esetben ismerkedjetek meg vele, kérem milyen lángú, milyen fegyvere van, ha van neki. Hogyan néz ki, milyen viszonyban lesztek vele. Ezt ti találjátok ki, de nem ismerhetitek korábbról (kivéve ha másik játékos és már van találkozásotok). A fegyverei esetleges képességeiről, vagy az ő esetleges képességéről nem tudtok.

Ha másik játékossal kerülsz egy szobába, úgy azzal mindig együtt kell majd dolgoznod, együtt sírtok, együtt nevettek. Ha npc-t találsz ki, akkor soha (szinte soha) nem kell majd kötelezően mással együtt dolgoznod!

Namiko kilépett a küldiből, technikai okokból.


A hozzászólást Hibari összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 13 Márc. 2012, 05:58-kor.
Vissza az elejére Go down
Honma Gregory Natsu
Felhőláng használó
Felhőláng használó
Honma Gregory Natsu


Hozzászólások száma : 72
Join date : 2012. Jan. 15.
Age : 28

Karakter információk
Család:
FV::
Edzőtábor part 2 Left_bar_bleue92000/150000Edzőtábor part 2 Empty_bar_bleue  (92000/150000)
Szint/Rang:: 2/Piciotto

Edzőtábor part 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtábor part 2   Edzőtábor part 2 EmptyVas. 11 Márc. 2012, 09:09



Sonne.

’Gratulálok mindenkinek! Igazán remekül szerepeltetek! Azok, akiknek felolvasom, a nevét jutalmat kapnak a vizsgán mutatott ügyességükért. Kérem, jöjjenek ki érte. - Grimaszol a fejkendős barátom, miközben meséli, hogy mi mondott Dumbledore. ’Kedves gyermekeim, köszönjük, hogy itt voltatok. Választhattok: lezárjátok a tábort, és elmentek, vagy maradtok tovább erősödni. A döntés a tietek. Bárhogy is döntötök, köszönöm, hogy itt voltatok, remélem ti is élveztétek a velünk töltött időt.’
Nevet, miközben meséli.
- Majdnem összecsináltam magam, amikor odamentem a pódiumra, és azt mondtam a táborvezető úrnak, hogy Honma Gregory Natsu három székre fektetve alszik, ezért szeretném helyette átvenni a jutalmat! - Mondja. - A táborvezető úr úgy nézett rám, hogy a térdeim is összenéztek tőle. Ezt az élményt nem kívánom senkinek. Főleg ha lehúzol egy elvileg a szigetre be sem hozhatott felest a küzdelmek előtt.
Eszméletlen voltam. Ezért el kellett mesélni, mi történt, miután kiestem. A győztesről nem beszéltek nekem. Egyikük egy dolgot ajándékozott nekem.
Egy cápának a foga, karcolattal a testén. Mosolygok… - Szóval a táborvezető úr megajándékozott, mert megpróbáltad a magad módján de betartani a szabályokat.





Átkozottul szerencsétlen vagyok, azt hiszem. Mert fontos megjegyezni, hogy a nap alatt, a pálmafák árnyainak szegélyében, egy hosszú, lüktető, forró álom alatt, könnyedén megtehettem, azt, hogy elalszom.
A hajó pedig tovatűnt a délibáb foltjaiban, az a hajó, ami a távozó játékosokat viszi. Pedig Youshi is rajta lehet, megakartam még verni. Tanácstalanul állok az üres kaiba előtt, miután üvöltve rohantam át a tábort, ahonnan minden holmija eltűnt, mögöttem a három fiú, akiknék töltöttem az éjjelt, miután összekaparták a testem a játékosok várakozórészéről. Egyszerűen, nincs névmemóriám, ami azt illeti.
Van pár nap pihenője azoknak, akik maradtak. Így én is beleveszek ebbe a kikapcsolódás dologba inkább, minthogy az elmém túráztassam vajon, vajon otthon lennék-e már. Bár ezt kétlem. De mindenképp jobb ez a meleg, mint a hideg, ami odahaza várna. Bár, volt egy olyan lázas napom, amikor Róma is meleg érzetet keltett.

A közép magas sráccal, és akitől a fejkendőmet kaptam, és ami most is rajtam van, velük kimegyünk a partra. Öngyújtót kattintgatnak mindketten. Elmeséltem nekik, mit gyakorolok, és érzékeltették velem, hogy a kezemre tekert zoknit felgyújtani, csak látványos, de nem hasznos. Hogy is kellene ezt?
- Főnök!
A hajamba túrok, megigazítom a kendőt, a gondolataim egyelőre egy lángra összpontosítom, pedig mindketten felgyújtották a gyújtóikat. Tudom, hogy nem ez áll hozzám a legközelebb, hanem a kövek, és a homokszemek, de nekem szükségem van a félelemre, hogy az irányítatlan, hatalmas erő megfékezhetetlen, és maga alá éget, hogy a lángok nem olyanná lesznek, amilyennek kellene lenniük. A tűz eleven szemei.
A tőlem balra eső láng megduzzad, testes alakú pohárszélű lesz, narancs fényekben izzik, aztán eltűnik. Olyan mintha egy meztelen csigát akarnék megfogni evőpálcikával. Azt hiszem Francia értelmet játszottam egy Kínai bandataggal, amikor ezt próbáltam. Az állat kicsúszott mindig a fogásból, kétségbeesetten menekülve a só marása elől. Mintha esélye lett volna. Gusztustalan egy dolog. A másik láng makacsnak bizonygatja magát, öklöm nagyságú gömbbe formálódik, úgy érzem sikerült megfognom a képesség értelmét, a szemeim megtelnek az ő szemeivel, vörössel, és feketével, aztán a fejemben pillanatnyi csendes sötétség ül. Összeestem. Ők ébresztgettek vissza. A láng. Ütött. Az arcom, és a nyakam forróbb, mint a homok, amit a nap éget árnyéktalanul. Azt tanácsolom magamnak, hogy igazi pihenést válasszunk. Mielőtt felgyújtom magam.

Nincs sok örömöm. De élőnek érzem magam a fájdalom nélkül is. Összekulcsolom az ujjaimat, aztán elengedem magam. A víz a bokámat éri. Ennél beljebb nem tudok merészkedni. Olyan, mint a hatalmas tér, ami taszít magától. Utálom.

A napok eltelnek. Nem történnek dolgok. Namikot néha látom, de nem köszönök rá. Gyógyulok, és csak zavaró aggodalmat okozok neki, ha a közelembe engedem. Segíteni akar, és rám pazarolni azt, ami nem az ő dolga. Az üres házban ülök, vagy velük vagyok, vagy eszem, vagy alszom. Nem unatkozom. Kitöltik az órákat a pillanatok, amik gyorsan eltelnek.
Emberek kerülnek elő, olyanok, akiket eddig sosem láttam. Egy rakás kölyök, hangoskodva özönlenek szét. Mintha az eddig embertelen, nyugodt időket seggberúgták volna. Az a két ifi is szembetűnik a fiatalok terelgetése közben.
Rámosolyognak a medálomra. Beljebb csúszok a verandán. Talán, nekem is indulnom kéne az ebédhez. Amikor valaki feltűnően magasodik felém. Egy srác. Erős vállú, hosszú nyakú, öltözködésében egy Gray, sőt, még hajzatban is rá akar hasonlítani. Remélem a modora nem ilyen. Nem állok fel, de egy vállrándítással jelzem, hogy szia. Ennyi elégnek is kell, hogy legyen.
Ő reagál, aztán elmegy mellettem. Egy ideig nem megyek utána, de ha jól sejtem, akkor most vele kell összeszoknom. Örülök. Különc embereket raknak egy különchöz. - Kitakarítom a fürdőt - állok fel. Látszik már rajta, hogy csak az én mocskos seggem látta.
Én bemegyek, elpakolom a tisztálkodós cuccokat a kisszekrényembe, összehajtom a törölközőt, kimosom a fürdőt és a mosdót. Túlélhető. Hallom, hogy bejöttek hozzá, de nekem nincs közöm.
Amikor végzek, kimegyek. - Én ki se pakoltam - Kommentálom, mert látom, sűrűn mozgatja a fejét ruhákkal a kezében. Aztán leülök az ágyra, és a nyakamban lógó dolgot piszkálom.
- Akkor gondolom erre nincs szükséged.
- Nincs - vállat vonok. A táska jobb párna, ha ki van tömve. Elpakolászik a szekrénybe.
- Akkor jó, még szerencse, hogy hoztam vállfát is. - Nem figyelek arra, micsinál. - Tökéletes!
Majd lefekszik. Tippelem az ágyrecsegésből. - Te mióta vagy itt?
- Amióta elment két hajó is, amivel megszökhettem volna - kinyitom a zsalugátert és kiseggelek az ablakba. Így jobb.
- És milyen a hely?
- Ez? Olyan mint egy füves-fás gettó, sok napsütéssel, tengerparttal - mondom a lábaim magam mellé pakolva. - Még én se néztem körbe úgy igazán, de, jut eszembe a párnám fölé hajolok, és kitúrom alóla a fél térképem. - Tessék, sajnos a másik fele elkeveredett, de addig is megtalálod a kajálós helyet, tehát éhen halni nem fogsz.
Elveszi, nézi. Egy fél térkép.
- Akkor majd később körbejárom egy kicsit a terepet. Viszont kezdek éhes lenni, remélem ehető kaját adnak.
Mint egy bolha. Már az ajtóban van. Benyitja a meleget. - Te nem jössz?
- Hát, kellene? - Gondolkozom - Ja, de, megyek. - Indulok el utána. Nem tudom mit felejtettem el, de talán nem is lényeg.
- Ja, majd el felejtettem, engem Crossnak hívnak, te pedig Natsu vagy, ha nem tévedek.
- Igen. Örülök. - Viszonzom a bemutatkozását.



A hozzászólást Honma Gregory Natsu összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 12 Márc. 2012, 09:21-kor.
Vissza az elejére Go down
Cross Tatsuya
Villámláng használó
Villámláng használó
Cross Tatsuya


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2012. Jan. 15.
Age : 34
Tartózkodási hely : Mezőfalva

Karakter információk
Család:
FV::
Edzőtábor part 2 Left_bar_bleue34000/50000Edzőtábor part 2 Empty_bar_bleue  (34000/50000)
Szint/Rang:: 1/Piciotto

Edzőtábor part 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtábor part 2   Edzőtábor part 2 EmptyVas. 11 Márc. 2012, 23:01

A temetőbe menet hirtelen, egy fura kis fazon lép elém, meghajol és átnyújt egy kis borítékot, majd hátat fordít nekem és egy szó nélkül eltűnik. Nagyon nem foglalkoztam a levéllel, csak zsebre tettem és fojtattam utam. Közel negyed óra gyaloglás után el is értem úti célom végét, Misa sírját. Szépen letettem a a virágokat amiket hoztam, majd röviden elmondtam, hogy mi történt velem az elmúlt időszakban, majd csak leültem és pár percig néma csendben néztem a fekete sírkövet. Majd felálltam, elköszöntem Misától és távoztam. Hazafelé menet még elintéztem pár apró dolgot, teljesen megfeledkezve a levélről, amit reggel kaptam. Mikor hazaértem, akkor vettem észre ismét a zsebemben a borítékot. A kabátomat felakasztom a fogasra, majd a fotelbe leülve kibontom a borítékot, és kiveszem a tartalmát. Mindössze egy kis levelet és egy repülőjegyet tartalmaz. A jegyet félretettem az asztalra, és a levelet vettem a kezembe, majd kihajtottam és elkezdtem olvasni.

„Kedves Cross!

Sok szeretettel meghívunk egy csodálatos edzőtáborba! Eme tábort lelkes, kitartó, leleményes fiataloknak szervezzük, hogy megerősödjenek, és ne haljanak meg az első küldetésen. Amennyiben benned is megvan a három legfontosabb dolog (lelkesség, kitartás, leleményesség) gyere bátran! A tábor teljesen ingyenes, sőt, a jól teljesítők jutalmakat kapnak a végén!

Lorenzo da Firenze

ui.: A repülőjegyet mellékeltem.”

~ Hmm... egy kis edzés nem ártana, mostanában úgyse volt semmi meló, ami rendesen megmozgatott volna. ~ Felveszem a repülőjegyet az asztalról és áttanulmányozom, hogy mégis hova szól az úti cél. ~Új-Zéland, nem is rossz környék. Azt hiszem elmegyek. ~ Mivel a gép csak másnap indul, bőven van időm összeszedni a dolgaimat. Majd másnap már a bepakolt táska várt, hogy indulhassak a reptérre. A becsekkolás és a repülőút zökkenőmentesen és unalmasan telt. A reptérről egy busz indul a táborhoz. A közel fél órás út szintén unalmasan telt. De legalább tudtam csodálni a gyönyörű Új-Zélandi tájat. Ahogy közeledtünk a végállomáshoz, már kezdett kibontakozni a tábor körvonala. Mikor megérkeztünk, a látvány hihetetlen volt. Ez nem is egy tábor, ez inkább egy egész komplexum. A kis faházaktól kezdve, amik valószínűleg a szállások voltak, látható volt még két betonbunker, több nagyobb épület, és szinte mindenfajta terepet előkészítettek. Sőt, még egy kisebb város is volt a tábor mellett.
A nem messze tőlem, úgy félszáz ember volt még itt, az egyenruhába öltözött tagokon kívül. Ők biztos az itt dolgozó személyzet. Majd az egyikük oda jön hozzám.
-Gondolom ön lenne Cross Tatsuya. Kérem kövessen, megmutatom a szállását. Sajnos nem sok helyünk maradt, így kénytelenek voltunk Natsu mellé beosztani. Ő egy igen különc figura, azért remélem kijönnek majd egymással. Szóval sok sikert hozzá.
Mire befejezte a mondandóját, már ott is voltunk a faháznál, ahol egy érdekes fazon ült a teraszon.
-Gondolom ő Natsu.
-Így van. További sok sikert a továbbiakban. - majd távozik.
Natsu már messziről üdvözölt egy kis biccentéssel. Visszabólintok, és egy szó nélkül belépek a házba, majd ledobom az üres ágyra a táskámat.
-Kitakarítom a fürdőt. - mondja, majd belép a házba és a fürdőbe veszi az irányt
Ekkor visszajön az elöbbi ifi, és egy szépen összehajtott zöld ruhát ad a kezembe.
-Ez lesz az egyenruhád. - mondja, majd távozik.
Elveszem tőle, és ezt is az ágyra teszem, majd körbenézek, hogy hova tudnám lepakolni rendesen a cuccaimat, de egy árva szekrényt se látok.
-Én ki se pakoltam. - mondja miközben leül az ágyra, és a nyakában lógó nyakláncot piszkálja.
Észreveszem, az egyetlen szekrény szerű dolgot a szobában, odalépek hozzá és kinyitom az ajtaját. Tök üres volt az egész, csak egy polc és pár fegyvereknek kialakított kampó volt benne.
-Akkor gondolom erre nincs szükséged. - mondom, miközben szekrényre bökök.
-Nincs. - majd leakasztja a nyakából a kis bizsut, ami hirtelen megnő, egy kisebb kard méretére.
~Csak nem felhő láng használó lenne? Mondjuk lényegtelen~
-Akkor jó, még szerencse, hogy hoztam vállfát is.
- Majd előveszem a táskából azt a pár inget, nadrágot és vállfát, amit hoztam. Majd felakasztom rá a ruhadarabokat és az egészet az egyik kampóra biggyesztem.
-Tökéletes. - jegyzem meg halkan.
Amint nyugtáztam, hogy a vállfa stabilan áll a szekrényben, odasétáltam az ágyhoz, majd lefeküdtem rá, kezeimet a fejem alá téve.
-Te mióta vagy itt? - kérdem kissé fura szobatársam.
-Amióta elment két hajó is, amivel megszökhettem volna – mondja, miközben kiül az ablakba.
-És milyen a hely?
-Ez? Olyan mint egy füves-fás getto, sok napsütéssel, tengerparttal. Még én se néztem körbe úgy igazán, de, jut eszembe. Tessék, sajnos a másik fele elkeveredett, de addig is megtalálod a kajálós helyet, tehát éhenhalni nem fogsz.
Felülök az ágyon, és elveszem a térképet, egy kis tanulmányozás után zsebre vágom.
-Majd később körbejárom egy kicsit a terepet. Viszont kezdek éhes lenni, remélem ehető kaját adnak.
Majd felállok és elindulok a kijárat felé, majd még az ajtóból visszaszólok. - Te nem jössz?
-Hát, kellene? Ja, de, megyek.
Kilépek az ajtón, majd elindulok az étkezde fellé.
-Ja, majd el felejtettem. Engem Crossnak hívnak, te pedig Natsu vagy, ha nem tévedek.
-Igen. Örülök.



A hozzászólást Cross Tatsuya összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 25 Márc. 2012, 08:26-kor.
Vissza az elejére Go down
Hibari

Hibari


Hozzászólások száma : 157
Join date : 2012. Feb. 04.
Tartózkodási hely : namimori

Edzőtábor part 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtábor part 2   Edzőtábor part 2 EmptyKedd 13 Márc. 2012, 09:36

Hmmm... szóval ketten maradtatok. Kár. Na mindegy.

Vacsoránál Leo egy beszédet tart.
-Üdvözlök minden újonnan érkezettet körünkben, és minden régi arcot örömmel üdvözlök újra. Nos, ma éjfélkor kezdődik a tábor izgalmas része. Egy könnyed feladattal kezdünk gyerekek, a füves részen. Capture the Flag! Két csapat lesz. A régiek már tudják, hogy néz ez ki, de az újak kedvéért elmondom. Két csapat van, kékek és pirosak. Az, hogy ki melyikbe tartozik már eldőlt. Alapvetően mindenkinek van egy karszalagja, azon egy gps, szívritmusmérő, meg néhány egyéb kütyü. A lényeg, hogy azt kell megsemmisíteni. Az utolsó leadott jelből megkeressük a kiesett játékost és kihozzuk. Légyszíves ne öljetek, az csúnya következményekkel jár a gyilkosokra nézve. És fájdalmasakkal. Na de nem is húzom tovább az időtöket! Menjetek aludni!

Natsu, Cross, pirosak vagytok. Ezúttal a csapatotok nyer. A cél: megszerezni az ellenség zászlaját a kijelölt helyről. A hely térképen meg van adva. Éjfélkor kezdődik, sötétben.
FONTOS! Ezúttal lesznek kasztok a harci játékok során. Minden kaszt különböző képességekkel rendelkezik, emellett játékonként cserélhető a kaszt. A kasztok:
-trooper, avagy legionarie: az egyszerű sorkatona. Sok élete van, azaz 3 db szalagot kap. Mindegyiket viselni kell a játék elejétől. Egyet övként, egyet-egyet a karokon. Az egyetlen kaszt aki nem kap bónuszt nyújtó tárgyat
-assasin, avagy assasino: az orvgyilkos. Egy élete van, azaz egy szalagja. Cserébe kap egy speciális övet, ami a játékok erejéig kettővel növeli a gyorsaságát és a fegyverhasználatát ha aktiválja.
-leader, avagy capitano: a stratéga, az agy a vonalak mögött. Egy életük van. Egy speciális nyakláncot kapnak, ami plusz hármat ad az intelligenciához, ha aktiválják. Emellett mindegyik kap egy kézi gps-t, amin rajta van a harcmező, a saját egységek, illetve az esetleges megjelölt ellenséges egységek.
-scout: a felderítő. Egy élete van, és egy speciális zoknija, ami négyet ad a gyorsaságához, ha aktiválja. Emellett kap egy csuklóra tehető tűvetőt, ami nyomkövetőt helyez a célpontra.

tárgy aktiválás: lángot vezet bele az ember

Néhány szó a terepről és a feladatról:
1. SÖTÉT VAN! Ergo nem látni egyből kinek milyen szalagja van, illetve nagyon feltűnő a lánghasználat.
2. A pálya elég nagy, ovális. A negyedénél és a háromnegyedénél középen egy-egy kisebb domb van, azon van a "bázis". Értsd: egy zászló leszúrva a földbe, illetve egy asztal méretű gps. Sokkal áttekinthetőbb mint a kézi gps, enyhén világít.
3. Nem elég kihúzni a zászlót, el kell vinni a saját bázisra.
4. Mindenki kap egy fülhallgatót, illetve a stratégák egy-egy mikrofont is.

Odáig kérem hogy megnyeri a csapatotok. Minimum 750 szó, 21-e 21:00-ig. Hajrá
Vissza az elejére Go down
Cross Tatsuya
Villámláng használó
Villámláng használó
Cross Tatsuya


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2012. Jan. 15.
Age : 34
Tartózkodási hely : Mezőfalva

Karakter információk
Család:
FV::
Edzőtábor part 2 Left_bar_bleue34000/50000Edzőtábor part 2 Empty_bar_bleue  (34000/50000)
Szint/Rang:: 1/Piciotto

Edzőtábor part 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtábor part 2   Edzőtábor part 2 EmptySzer. 21 Márc. 2012, 07:43

vés után, volt pár szabad órám, tehát körbejártam a tábort, hogy ismerkedjek a hellyel. Elég nagy területen fekszik, szóval ha nem figyel az ember, könnyen el tud tévedni. Viszont miután kicsit feltérképezem, magabiztosabban mozogtam a komplexum területén.
Mikor észrevettem, hogy lassan itt a vacsora idő, utamat az étkező felé vettem. Nem sokkal előttem lépett be az ajtón Natsu is, szóval felé vettem az irányt. Alig, hogy mellé értem az egyik asztalnál, ahol már egy kisebb társaság foglalt helyet. Natsu köszönt nekik, ők pedig visszaköszöntek, majd bemutatott engem is az ismerőseinek.
- Ő Cross. Ők pedig...
- Hiro vagyok – mondjaz az egyikük, akinek a fején egy szívecskés kendő van. - Ő Hantaro, és Takeshima. - mutatja be a többieket is.
- Örvendek. - köszönök, miközben egy egy kicsit megbiccentem a fejem.
- Ne elpődj aztán meg, ha a Főnök néha elfelejti, hogy ki vagy, ránk se emlékszik.
- Csüccs ide Cross. - mosolyog rám az előző srác. - Kihűl a vacsorád mire megmozdulsz.
Leteszem a tálcát az asztalra, majd helyet foglalok.
- Nembaj, legalább nem égeti meg a számat.
Ekkor Leo egy kis feigyelmet kér, és egy röpke kis beszédet tart.
- Üdvözlök minden újonnan érkezettet körünkben, és minden régi arcot örömmel üdvözlök újra. Nos, ma éjfélkor kezdődik a tábor izgalmas része. Egy könnyed feladattal kezdünk gyerekek, a füves részen. Capture the Flag! Két csapat lesz. A régiek már tudják, hogy néz ez ki, de az újak kedvéért elmondom. Két csapat van, kékek és pirosak. Az, hogy ki melyikbe tartozik már eldőlt. Alapvetően mindenkinek van egy karszalagja, azon egy gps, szívritmusmérő, meg néhány egyéb kütyü. A lényeg, hogy azt kell megsemmisíteni. Az utolsó leadott jelből megkeressük a kiesett játékost és kihozzuk. Légy szíves ne öljetek, az csúnya következményekkel jár a gyilkosokra nézve. És fájdalmasakkal. Na de nem is húzom tovább az időtöket! Menjetek aludni!
- Nem értem. - szólal meg Natsu, aztán valamit elkezdenek beszélgeti, de nem igazán figyel rájuk, magamban gondolom végig, az előbb hallottakat.
- Ez nem ugyan az, mint az előző?
- De. Csak nehezebb.
- Akkor végül is menni fog. Igaz, hogy azt elvesztettem. Mindegy.
Néma csendemet, egy egyszerű és határozott kijelentéssel töröm meg. - Én assasin leszek. Bárki is vállalja a az irányító szerepét, ügyeljen, hogy egy csapattag se tévedjen a közelembe.
- Én leaderbe nyomom. Nem baj Főnök?
- Én fal leszek. A falak nem panaszkodnak.
- Mi ketten felderítünk. Ő pici, én pedig csendes vagyok. Megfelel?
- Kivéve azt a pici részt. - Vitatják meg maguk közt. Sajna nem igazán emlékszem a nevükre.
-Akkor ezt letudtuk, együnk és pihenjünk rá az estére. - majd hozzákezdek a vacsorámhoz.
- Én végeztem. Egyedül is visszatalálsz.
- Várj Főnök. Egy helyen kellene maradnunk. Technikailag értelmesebb. Meg ha esetleg lekapcsolják a világítást, első lesz, hogy nekiszaladsz egy fának.
- Akkor ha Cross nem bánja, leülünk a verandánkra, és ülve alszunk amíg nem kell menni.
- Felőlem aludhatsz a verandán is. Én inkább az ágyat favorizálom. - közben már a vacsora végénél járok, elég gyorsan belapátoltam.
Amint megettem az utolsó falatot, és kifacsartam az utolsó cseppet is a pohárból felálltam, visszavittem a tálcát, majd elindultam a kijárat felé.
- Nem jössz? - szólok hátra a vállam fölött.
- Akkor a Verandámon leszek.
- Értettük.
Amint visszaértünk a házhoz, Natsu leült a verandán, én pedig bementem és elnyúltam az ágyon. Úgy a játék kezdete előtt egy órával keltem. Felveszem a zöld ruhát, majd kilépek a verandára.
- Kipihented magad? - kérdem Natsut.
- Ühm. Fel-fel. Most már nagyjából magamnál vagyok.
- Akkor induljunk. - majd elindultunk a kijelölt bázispont felé, ahol egy ifi várt minket, és kiosztotta a kasztoknak megfelelő felszerelést. Miután végzett, csak ennyit mondott: - A játék pontban éjfélkor kezdődik. Addig itt várjatok. Aki kezdés előtt elhagyja a helyet kizárjuk. - majd távozott.
Amint felvettem a karszalagot, az övet és a fülest, alaposabban szemügyre vettem a "bázist". Nemsokkal azután, hogy mindenki összeszedte magát, és felszerelkezett, meghallottuk a játék kezdetét jelző kürtöt.
- Főnök, ők intézkednek, keressünk egy jó megfigyelő helyet. Azt javaslom fedezzük Cross barátod, hogy hirtelen és pontosan legyen ideje támadni.
-Akkor én is indulok. Folyamatos jelentést kérek a közelemben tartózkodó embereinkről, vagy csak őket küld távolabb tőlem. - majd egy pillanat alatt én is beleveszek a sötétbe.
Pár perc futás után, észre is vettem magam előtt egy árnyat, mely próbált rejtve maradni. Majd hirtelen aktiváltam az övet, és egy pillanat alatt a hátába kerültem. Szerencsétlen nem is tudta, hogy mi történt vele, egyszerűen csak összeesett az elektromos sokktól. Ezek után már nem volt nehéz dolgom a karszalagját összezúzni. Amint végeztem, mentem is tovább új célpontot keresni. Ezután már jöttek a helyzetjelentések a megjelölt egységekről. Őket könnyebb volt levadászni, hiszen egyfolytában kaptam az információt a helyzetükről. Sajnos nem akadt egyetlen komolyabb ellenfél se. Elég kevesen voltak képesek reagálni a gyors támadásokra.
Úgy egy órányi vadászat után jött a hír, hogy megszereztük a zászlót. Az embereink megmaradt részét, visszahívták a megszerzett zászló védésére, a mi bázisunk védelmére, csak néhány ember lett kijelölve. Pár perc futás után sikerült csatlakoznom, ahhoz a pár emberhez, aki már a zászlóvivőt fedezte.
Amint hozzájuk csapódtam, láttam, hogy Natsu kezében van a zászló és azzal rohan, körülötte a többiekkel.
- Átvegyem? Hamarabb visszaérek vele.
- Ne, nekem még megvan a három életem.
- Cross, ne nézz minket, akit látsz, csináld ki, az sem számít ha a saját csapatból van, Natsu a lényeg, indulj!
Lebukom és előre rohanok, a pisztolyt az orrom elé tartom. Egy tüske szakad ki belőle, és megsokszorozva repülnek bele egy emberbe. Hátraesik. Ah, nem hal meg, ezt megmondták. Altatóval van töltve.
-Rendben.- Majd ismét egy pillanat alatt a semmibe veszek, csak elfojtott sikolyokat hallani.
-Hh, ha Cross vagy, akkor jó.
Nem sokkal azután érek a táborhoz, miután Natsu összeesik. Fáradtan kullogok fel a kis dombra, majd én is ledőlök mellett.
- Ez fárasztó volt, de megérte. Győztünk. - majd elégedett mosoly ül ki arcomra.
- Problémás ez. Remélem a többi dologban elég csak ülni és nézni.

(ma is csak ennyire futotta, azért remélem megfelel)


A hozzászólást Cross Tatsuya összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 25 Márc. 2012, 08:26-kor.
Vissza az elejére Go down
Honma Gregory Natsu
Felhőláng használó
Felhőláng használó
Honma Gregory Natsu


Hozzászólások száma : 72
Join date : 2012. Jan. 15.
Age : 28

Karakter információk
Család:
FV::
Edzőtábor part 2 Left_bar_bleue92000/150000Edzőtábor part 2 Empty_bar_bleue  (92000/150000)
Szint/Rang:: 2/Piciotto

Edzőtábor part 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtábor part 2   Edzőtábor part 2 EmptyCsüt. 22 Márc. 2012, 08:11

Vacsoránál már ott vannak. Ez furcsa, mert eddig egyedül ettem. Takeshima srác feláll, akkor veszem észre az új szobatársamat a jobb oldalamon.
Köszönök. Ők is köszönnek. Hiron egy szívecskemintás fejkendő van, amit kislányos zavarral bámulok.
- Ő Cross. Ők pedig -, megvakarom a tarkóm, mert nem igazán tudom még folyékonyan ki-kicsoda.
- Hiro vagyok - emeli a fejét a srác, továbbra, is mint boldogtalan bámulom a kendőjét a fején - Ő Hantaro, - mutat a pici srácra egykedvűen - és Takeshima.
- Cső. Üdv Főnök.
- Örvendek. - Köszön.
- Ne lepődj aztán meg, ha a Főnök néha elfelejti, hogy ki vagy, ránk se emlékszik. - Mosolyog Takeshima, miközben leülök a seggemre. Az ételt kipakolom magam elé, és komoly gondot okoz a kijelentése. Tényleg nem emlékszem rájuk.
Felvágom a csirkét, mintha sosem láttam volna, és bekapom.
- Csüccs ide, Cross - mosolyog szívecskekendős - Kihűl a vacsorád mire megmozdulsz.
Leteszem a tálcát az asztalra, majd helyet foglalok.
- Nembaj, legalább nem égeti meg a számat.
Befut szürke Gandalf, és persze mindenki elcsendesedik.
- Üdvözlök minden újonnan érkezettet körünkben, - csókolom! - és minden régi arcot örömmel üdvözlök újra. Nos, ma éjfélkor kezdődik a tábor izgalmas része. Egy könnyed feladattal kezdünk gyerekek, a füves részen. Capture the Flag! Két csapat lesz. A régiek már tudják, hogy néz ez ki, de az újak kedvéért elmondom. Két csapat van, kékek és pirosak. Az, hogy ki melyikbe tartozik már eldőlt. Alapvetően mindenkinek van egy karszalagja, azon egy gps, szívritmusmérő, meg néhány egyéb kütyü. A lényeg, hogy azt kell megsemmisíteni. Az utolsó leadott jelből megkeressük a kiesett játékost és kihozzuk. Négyszíves ne öljetek, az csúnya következményekkel jár a gyilkosokra nézve. És fájdalmasakkal. Na de nem is húzom tovább az időtöket! Menjetek aludni!
- Nem értem. - Kapok egy hosszú kiselőadást arról, hogyan kel újra ellopnom a zászlót a sötétben, miközben egy kiválasztott csapat tagja leszek, és a hozzám legjobban illő harcot kell véghezvinnem. - Ez nem ugyan az, mint az előző? - Kérdezek rá megint, mert, nem tudom összefüggeszteni őket, ha ez ugyan az, mint az előző, akkor, miért nem hasonlítanak, széttárom a kezeim.
- De. Csak nehezebb. - Kapom valamelyiktől. Akkor végül is menni fog. Igaz, hogy azt elvesztettem. Mindegy.
- Nekem mindegy, hogy találjátok ki. Húzzátok rám azt, amihez nem kell ész, és majd rohangálok, mint egy csík. Erre még jól is jövök.
- Én assasin leszek.
Szólal meg a srác. Ránézek, majd vissza a kaja fölé. - Bárki is vállalja a az irányító szerepét, ügyeljen, hogy egy csapattag se tévedjen a közelembe.
- Én leaderbe nyomom. Nem baj Főnök?
Amint felfogom, hogy mire gondol, beleszürcsölök a teámba, amit hoztam.
- Én fal leszek. A falak nem panaszkodnak. - Nem emlékszem honnan kellene ismernem őket.
- Mi ketten felderítünk. Ő pici, én pedig csendes vagyok. Megfelel.
- Kivéve azt a pici részt.
- Akkor ezt letudtuk, együnk és pihenjünk rá az estére. - javasolja. Én sajnos kevésbé vagyok társaságias.
- Én végeztem. Egyedül is visszatalálsz. - pakolok össze mindent egybe, hogy könnyebb legyen leraknom.
- Várj Főnök! Egy helyen kellene maradnunk. Technikailag értelmesebb. Meg ha esetleg lekapcsolják a világítást, első lesz, hogy neki szaladsz egy fának. - És bár nem igazán értékelem az őszinteségét neki, de Takeshimanak igaza van. Ez szomorú. Sajnos nem nekem találták ki ezeket az értelmetlen feladatokat.
- Akkor ha Cross nem bánja, leülünk a verandánkra, és ülve alszunk, amíg nem kell menni.
- Felőlem aludhatsz a verandán is. Én inkább az ágyat favorizálom. - Rendben. Ahogy gondolod, végül is álmos lehetsz, én is az vagyok itt, szinte mindig.
Ő aztán elindul, a lábaim lóbálva gondolkozom a fontosabb dolgokon. Mi történhetett velem, hogy nem emlékszem? - Nem jössz? - szól. Ők próbálták elmagyarázni, honnan is ismerhetem őket. Kezdek megvilágosulni, de még mindig nehéz. Akkor, volt egy nagy fejbe verésem, és kiesett egy kis idő később. Amikor már éreztetem is, hogy fáj. Cross visszaér. Fogom a cuccaim én is.
- Akkor a Verandámon leszek.
- Értettük!
Cross visszakísér a konyhához, hogy beadjam a szennyest. Aztán visszasétálunk. A sötétedés már a vége felé közeledik. Ő bemegy pihenni, de én nem tudok aludni, ezért csak kiülök a verandán.
Ők hamarosan megérkeznek. Papírokat hoznak, és leülnek hozzám. Arról beszélnek, hogy kinek mi lesz majd a dolga. Fontos megjegyeznem minden részletet. Hiro és Hantaro fognak lenni a szemünk, én megyek a zászlóért. Azt mondták, ezt már egyeztették a többi pirossal is, és mivel már nagyjából az újabbaknak is szétpletykálták, hogy nem érzem a fájdalmat, nagyjából mindenki bele is ment. Aztán ki akarna összeveretni magát ilyenekért? Nekem pedig mindegy.
- Szóval. - rajzolja fel az ötleteit. - Két domb van, itt a mi zászlónk, az őrszemek errefelé lesznek pakolva, már előre a közelükbe mentek, nehogy később feltűnőek legyünk. Főnök, te csak rohanj előre, mindenkit üss ki, boríts fel, ahogy érzed. Amikor jössz vissza ne törődj mással.
- Ennyi?
- Igen. Magunk között már kiosztottunk mindent, ezzel nem akarunk zavarni. - Milyen kedves, és nem is érdekel. A maradék időben beszélgetünk, illetve, én csak csendben hallgatom őket, ahogy egymást szórakoztatják. Aztán Cross is megjön, álomittas szemekkel. Ránézek.
- Kipihented magad?
A hátamat a kerítésszélnek támasztva nézek fel rá.
- Ühm. Fel-fel. Most már nagyjából magamnál vagyok. - Válaszolom.
- Akkor induljunk.
A többiekkel együtt követem őt. Úgy látszik máris tájékozottabb erre felé, mint mondjuk én, aki csak zavartan kóvályogna, mint egy szerencsétlen. A sötétség szinte simogatható, mint egy macska háta. A közelben a helyszínnek, két ifi tűnik fel. Elmondjuk ki, mit választott, ők pedig odaadják a cuccokat. A többiekre nem figyelek, én egy övet csatolok fel, és két karkötőt.
- A játék pontban éjfélkor kezdődik. Addig itt várjatok. Aki kezdés előtt elhagyja, a helyet kizárjuk. -
A srác után néztem, ismerem őt. Nem foglalkozom vele inkább, és akkor ő sem vesz vissza. Babrálok az övvel meg a karkötőkkel, végül Hiro segít nekem. Fülest én nem kapok, csak akadályoz ha ezek kánonba mondják az okosságokat.
Aztán meghalljuk a dudaszót. A két srác azonnal eltűnik, még köpni sincs időm.
- Főnök, ők intézkednek, keressünk egy jó megfigyelő helyet. Azt javaslom, fedezzük Cross barátod, hogy hirtelen és pontosan legyen ideje támadni. A gps navigáló tábla körül kell maradnunk.
- Akkor én is indulok. Folyamatos jelentést kérek a közelemben tartózkodó embereinkről, vagy csak őket küld távolabb tőlem.
Én és Takashima egy biztos pontra távozunk, a domb felszínénél, ahol pont nem vesznek észre ha hírtelen akarnánk támadni. A kezemet masszírozom, Takashima a fülesébe kiabál.
- Ötös és kettes, kell az az út, csináljátok meg. A kékekkel vigyázzatok láttam köztük egy églángút. - Aztán kiált egyet, én is halottam egy reccsenést tőle. - Főnök, látod ott azt az utat. Az a leggyorsabban járható, de ott mindenki látni fog. Igyekszem innen navigálni, ha egyszerre túl sok ember támad meg, akkor én kiestem.
Nem válaszolok, a hátamat támasztom, és a port rúgom. Ismerős lila lángok kúsznak el előttünk, de minket nem ér, ropogó hangokat hallok, mintha robbanások lennének. Nem, ezek pisztolyok, van egy tippem, hogy a lány barátnője az, a hentais csöcsű csaj. A lövések erősödnek, valahol a közelben lehetnek, és azt sem tudom hozzánk tartozik-e. - Főnök, van egy kisméretű pisztoly a zsebembe, ha kell, csak vedd el. Altatóval töltötték fel. Még apám adta, vész esetére.
- Az én apám csak agybajt osztogatott. - Ő nevet, én nem.
- Ti ott ketten, gyertek hatvan fokot le. Kitisztult a láttér, most küldöm!
Felrúgom a port, ami vastag ködöt kavar a mögöttem maradt srác köré. Remélem, megoldja ezt, mert csak így tudtam valamennyit még növelni a biztonságát. Egy nagy rét nyílik a lábaim alá, még a kis virágokat is látom, pont hasznomra válnak a fűszálak, amiket magam fölé meg tudom növelni, épp elég hosszúak voltak ehhez, látványos jelenetemre már hallom is a lépteket, de mielőtt támadnom kellene, a föld megdobban.
- Mi is élünk Főnök! - hallom az egyiket, tovább indulok, a túloldal aljából kerül elő két fazon, a torkomba lép, elkapom a lábát, és a mögülem támadni akaró másiknak dobom. Nagyot robban a föld, a levegőbe repülök, aztán vissza a seggemre. Huh. A két srác addig fel tudott állni, kezükben valami ég. Az egyik hamar ér a közelembe, az arcom próbálja ütni, kétszer talál, de a felsarkanó vér egyáltalán nem köt el. Megcsiklandozza az állam, a mozgó fogaim kicsit zavarnak csak.
- Te vagy az a geci, akiről pletykálnak?
A gyomrába ugrom, a földre tolom a lábaimmal, remélem ez megfelelt válasznak, aztán leugrom, és eltűnök a fűben. Elvesztettem az irányt, és nem tudom, merre haladok.
- Balra! - hallom meg az ismerős hangot, arra indulok, nem hiszem, hogy pont jó elárulni merre rohanok - megint balra, most állj! - Egy láb fordul el az orrom előtt, sárgán világít. Ezzel a színnel már találkoztam. Leguggolok, aztán, ahogy meglátom a lábait, átugrom a terpesze alatt. Elkapja a ruhám egy részét és a magasba hajít, éppen visszanyerem az egyensúlyom és fordulok lefelé a lábaimmal, a fejére állok, hatalmasat üvölt, jó erőben lehet ez a test, leguggolok rajta, miközben ő szélsebesen, és roppant idegesen indul meg egy irányt. Francba már, ne forogj! Nem látom a célt, sőt, tulajdonképpen magamat se látom! Visszaugrom a fűbe, belelapulok. Ez a sötét, és a hangok, és valószínűleg Takashima mondja a magáét a helyéről. Volt ott egy asztal, de nekem az kínai volt, én pedig japánul is alig tudok. Ez a buta kölyök szentjánosbogárként cirkál a fűben. Látom, merről indul, ezért a lehető legalacsonyabban húzódom el, aztán a megfelelő pillanatban egy kővel fejbe ütöm. Nem lett semmi baja, de biztos bosszús lesz, mert amikor leveszem a karszalagját, az enyém gyenge fényében megnézve látom, hogy ugyanolyan sötét. Felállok, nem is kell sokat várnom, meghallom az egyikőjüket ismét. A navigációjuk nagyon jó, és Cross is aktivkodhat, ha még csak ennyi srác került belém. Sok új gyerek kerülhetett az ellenséghez, hogy kitapasztaljanak minket, ilyet mi is játszottunk a kiskölykökkel. Gyorsabban tanultak, mintha leültünk volna velük estimesézni, egy láb üt arcon, érzem a cipője barázdáit. Nem mozdulok, mert a hasamon áll, végigsétál rajtam, amikor a számba lép, beleharapok, eldobja magát a földre, tartva azt az irányt, amit legutoljára mondtak, követ, a léptei nehezek.
Már nem csapódnak fűszálak a számba, ő hatalmasat ugrik, érzem a lendületét, magával sodor engem is, teljes testtel esünk rá valamire, aminek a robbanása visszataszít a levegőbe, akkorát szállok, hogy a saját ruhámba csúszom vissza a kemény földre, és végiggurulok. Gyorsan kiakasztom a karjaimról a cafatokat, leporolom magam, akkor érzékelem, hogy ez messze nincs elszakadva, akkor mégis mi a francba szálltam bele?

Rohanok, be a susnyásba, valószínűleg sikerült lehagynom a többieket is, mert nem mondták merre kell mennem, léptek jönnek utánam, gyorsabbak, mint én, és eszembe se jut használni a spéci cheatomat, felfutok egy fára, aztán le is vetem magam, amint tudatosul bennem, hogy magasan vagyok. Egy test ugrik nekem, láthatóan vörösszínü öklökkel, és miközben bezúzza a vállam, úgy igyekszem elesni, hogy a lábaimmal állkapcson tudjam rúgni. Amíg ő azzal foglalatoskodik, hogy az arcom üsse, a kezeim szétdobom, és a szabad jobb markomat belenyomom a porba. Felkavarom, nem tudom mi célból, majd alá gyökereket tépek ki, néha lenyűgöz saját magamat is, miket tudok. Látszólag saját magamat ejtettem csapdába, ahogy vergődök, aztán kiszakítom magam, az arcomon tolom messzebb tőle a testem, mögötte föld ropog, és a káromkodást hallva tuti beleakadt a béna, és még engem röhög ki. Szerencsétlen balfasz!
- Ezt neked trollarc!
És belerepülök egy fába. Huh. Gyorsan magamhoz kell térnem, ami sikerül, a törzs mögé húzódom, a srác a helyemre repül, mélyítve az ütést a fa testében. Tovább rohanok, jobbára gurulok is, mert nem tudom én, mi merre van, semmit se látok ebben a takonysötétben. Egy test esik nekem, megszorítom a torkát, és a fejét a földnek szorítom, a zászlót pedig a szájába nyomom. Valamit puffog. - Mond. Mielőtt elájulsz.
- Veled vagyok. Látod - az orromba nyomja a karszalagját, de elhiszem én a nélkül is, ha meg nem, akkor így jártam. -, gyere.
Vajon ő lát a sötétben. Átfogja a derekam, kivezet a nyílt terepre ahol már látom a holdat, és a lefelé néző csillagokat, kilök a fűbe harapok. Összement. - Menj. Jól elkavarodtál.
Kilököm a testem, a zászlót a honom alatt szorítom. Valami mellém csapódik.
- Átvegyem? Hamarabb visszaérek vele!
Ez Cross, és jó ötlet lenne, de igazából az a probléma vele, hogy nem tudom elengedni. Túlságosan felindultam, és megyek előre, és;
- Ne, nekem még megvan a három életem! - Takeshima vetődik elém, felismerem a hangjából, üvöltésszerű hörgést produkál, és egy golyót bomlaszthat el, mert a lángjai pirosak, aztán felrobbannak, mintha puskapor érné őket. A hátába szaladok, és fél kézzel kitámasztom magam, aztán lenyúlok a zsebéhez, ahogy mondta.
- Cross, ne nézz minket, akit látsz, csináld ki, az sem számít, ha a saját csapatból van, a Főnök a lényeg, indulj!
Lebukom, és előre rohanok, a pisztolyt az orrom elé tartom. Egy tüske szakad ki belőle, hátrabukom tőle, és megsokszorozva repülnek bele egy emberbe. Hátraesik. Ah, nem hal meg, ezt megmondták. Altatóval van töltve.
- Rendben! - Ennyi volt. A sötétség magába harapja.
Felrobban a föld, elfelejtettem ezeket a csapdákat. A kezemre esem és az oldalamra, a föld belekap a testembe, hát kettő életnek ezzel biztos csókolom. Beesem orral a földbe, hasam alatt a zászló, és a maradék egy életem úgy védem, hogy a karom kitört tőle. De ez most nem számít. Megtartottam, és én egyedül. Ez mindent megér, ez az érzés.
Egy kéz húz fel, átkarolom a nyakát, ez Hiro. Sétálva érünk be arra a helyre, ahol a vége van, letesz a földre, a mellkasom ég ettől a marha sok futkározástól hidegem van. Phf. Hiro lefektet a földre, ami jó ötlet, mert estem volna, úgy el akarok ájulni.
- Hh, ha Cross vagy, akkor jó. - kérdem a sötétben.
- Ez fárasztó volt, de megérte. Győztünk!
- Problémás ez. Remélem a többi dologban elég csak ülni és nézni.

Vissza az elejére Go down
Hibari

Hibari


Hozzászólások száma : 157
Join date : 2012. Feb. 04.
Tartózkodási hely : namimori

Edzőtábor part 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtábor part 2   Edzőtábor part 2 EmptyKedd 27 Márc. 2012, 08:43

(:

Akkor jön is a következő kör.

Kaptok egy nap pihenőt. Hogy ezalatt mit csináltok rátok bízom. Ti dolgotok. Leo tarthat egy kis beszédet reggelinél, nem muszáj. Utána lévő napra viszont jön a feladat, amit a vacsoránál mond el.
A feladat ezúttal a városban fog zajlani. A feladat ezúttal nem a piros-kék csapat alapján lesz, hanem a szobák lesznek párban. Minden szoba kap egy darab szalagot, ez tényleg egy üres, szimpla szalag. A feladat: minél több szalag begyűjtése szobánként. Ha egy szoba elveszti a szalagját nem esik ki, hanem megy szerezni egy másikat. Továbbra sem lehet ölni. A verseny két teljes napon át tart!
Nincsenek kasztok.

A város: egy mini város. Van ott minden. Kocsma, mozi, bolt (áruval, ingyen lehet vinni), étterem (néhány kész kajával), lakóházak (benne kaja és pia). A szobák be vannak rendezve, van áram, van vízellátás, van gázvezeték. Lakosság nincs.

Ezt lehetőleg péntek este 23:00-ig kérem leadni. Minimum 1000 szó. Amennyiben ez munka vagy egyéb ok miatt lehetetlen nyilván kitolható a határidő. A szűk határidő amiatt született, mert a posztok 95%-át úgyis egy nap alatt írják meg a játékosok, és általában a határidő végére hagyják. Úgyhogy szeretném megnézni, hogy teljesíteni tudjátok-e rövidebb időn belül. Amennyiben teljesítitek az eléggé sok pozitívum lesz nektek a jutalmazásnál. Mivel Natsu öt napig nem jön ezért a határidőt kitolom április 5-ére. Natsu hiányzik, ha visszajön megkapjátok az új határidőt.
Nem kell együtt maradnotok, szét is válhattok. Továbbá megtehetitek, hogy a megszokott módszertől eltérően posztoltok.
Vagyis: nem kell egy posztban lennie 1000 szónak, posztolhattok sok kicsit is (felváltva, 100-200 szó). Így nem kell összebeszélnetek, mert látjátok, mi történt a másikkal. Ez erőteljesen gyorsíthatja az írásotokat. Továbbá az egyik mindenképp le tud adni valamit mégha a másik nem is teljesíti.
Vissza az elejére Go down
Hibari

Hibari


Hozzászólások száma : 157
Join date : 2012. Feb. 04.
Tartózkodási hely : namimori

Edzőtábor part 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtábor part 2   Edzőtábor part 2 EmptyCsüt. 03 Május 2012, 08:01

Cross kérésére vasárnap 22:00. de az már tényleg a végső srácok
Vissza az elejére Go down
Honma Gregory Natsu
Felhőláng használó
Felhőláng használó
Honma Gregory Natsu


Hozzászólások száma : 72
Join date : 2012. Jan. 15.
Age : 28

Karakter információk
Család:
FV::
Edzőtábor part 2 Left_bar_bleue92000/150000Edzőtábor part 2 Empty_bar_bleue  (92000/150000)
Szint/Rang:: 2/Piciotto

Edzőtábor part 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtábor part 2   Edzőtábor part 2 EmptySzomb. 05 Május 2012, 00:17

Megint egy reggel. Én megint csak húzom a szám. Enni se nagyon akarok, inkább csak kenyeret, és fantát pakoltam fel.
Tényleg nincs kedvem semmihez. Az a szobatársam srác, Cross, már előre jött, és csendben ülök hozzá, nem köszönök, nem érdekel. Senki. Megeszem a kajám, és eltűnök. Komolyan elmegyek valahova.
Miszter Gandalf megérkezik, szokásos jókedvével. Csak nekem gyanús ez a tag, mindig olyan különös az érzésem. Ahogy kihúzza magát, és nyersen köpi a szavakat, irritál. Nincs rá más szó.
- Kedves Táborlakók - recsegi -, ma nem fogok hosszú beszédet tartani. A mai napon lezártuk a nagyméretűbb fegyvereknek szánt raktár épületek területét, akinek ott maradt valamilyen felszerelése, a mai nap folyamán jelentkezzen a Tábormestereknél. Ami azt illeti, lehet, pár dolog megsemmisült, sajnálom. Ezúton kérem, senki, meg se próbálja megkísérelni, hogy maga megy el az ott tárolt holmijáért. A tegnapi játék eredményeit kifüggesztettük az információs táblára, a mai nap a pihenésért, illetve a holnapi programot is megtaláljátok a táblán. Jó étvágyat!
- Nekem szempillám van, az fegyvernek számít? - Kérdem fel, micsoda baromság ez. Valaki talán UFOval jött, hogy nem fért el a szekrényében?
- Nem hiszem. Miért? Ott tároltad? - érdeklődik Cross.
- Hát, ha pofára estem volna, és odáig végignyalom a földet, lehet, amúgy nem.
A többiek nem kommentálják a problémát, ezért én sem foglalkozom vele, a bandatagok érzékelték a kedvem a csendre, ezért nem is buzerálnak, meg már kezdem megtanulni, hogy ha magasról leszarom, akkor tuti a közepébe kerülök, tehát, végül is érdekel, mert érdeklődő fiatal srác vagyok.
De nem, nem érdekel, ezért felhúzom az alsóajkam. - Ha úgy tűnne, belekerülök megint valamibe, üssetek úgy le, hogy mozognia se bírjak.
- Mibe kerülnél bele? Csak ne menj a lezárt területre.
Mindegy! Végeztem az evéssel, ezért összerakom, és otthagyom őket. Aztán a kendőssrác kerül a nyomomba, és együtt elmegyünk a táblákhoz. Megkeresi, ami nekem kell, és segít értelmezni. A mai nap, szabadnap, a holnapiról pedig levélben megkapunk minden szükségest. Nem tudom igazán, mit csinálhatnánk itt, a Namiko nevű lány is kerül mostanában, úgyhogy végül úgy döntök, tényleg mindenkit leszarok. Otthagyom őt is.

Felfedezem a tábor mögötti helyet. A parkolókat, a földutakat, a ledőlt sátrakat, amiket már senki nem használhat. Biztos valami előző, tőlem független itt lakóké voltak. Kimegyek az erdőbe, ott töltöm az egész napom. Egyedül. Valami jó érzés. Egészen a kerítésig megyek, amit már a múltkor láttam, amikor az a bolond srác, ki akart dobni rajta; ő vajon miért tette?
Alakokat veszek észre, de nem figyelnek rám, és én is inkább elfordítom a fejem, végigsétálok a kerítés mellett, egészen kinyúlik az erdőből, le a tengerbe, ott tovább. Mi a fene. Idióták. Úgy sem tudok úszni.
Furcsa nekem ez a tábor.
Visszafelé úgy érzem végig, mintha követnének, ezért igyekszem rohanni. Minél messzebb kerülni, lerázni őket, hagyjanak békén! A fák ágai alá húzódva, ágakat megtépve megsokszorozom őket, huh, kezdek ráérezni, azt hiszem elakadtak. Amikor kikeveredek az erdőből, vissza a betonra, ki a poros útról, hozzájuk megyek. Cross egyedül van, és nem ismerem annyira, sőt talán ő szórakozik velem, mert tudja, hogy dilis vagyok.
Ezekben meg. Egy kicsit mintha megbíznék. De inkább csak jók arra, hogy az egyik ágyán aludjak.


...
- Főnök! Leveled van!
Kinyitom a szemem. Jobbára büdösnek érzem magam. Becsukom, de megint hallom a rekedt hangot. - Ezek mindent tudnak, összecsinálom magam!
Huh.
Megint kinyitom a szemem. A másikuk felolvassa, szépen, mintha nem érteném, hülyegyereknek nézek ki? Ki vette le a cipőim? Kiébredek az ágyból, és keresni kezdem őket. Összefoltozott, szétégett és szakadt cipők. Csodálatosan néznek ki.
- A mai feladat, színeteken karkötőket szerezni, szobánként minél több, aki elveszíti az összes karszalagot, azt mehet, másokéra vadászni, akár vissza is szerezhetik őket. A város nevű komplexum a játéktér, egy hatvanöt feliratú hatalmas, régen vadászgépleszálló betonkockán van kiépítve, funkciói szerint egy kilencvenes évekbeli, mindennel felszerelt kisváros. A játék két napig tart. Aki nem jelenik meg, automatikusan kiesett, a szobájával együtt.
- Akkor visszafekszem...
Anélkül, hogy kértem volna, Hiro húz a hátára, a ruhájának a szélébe kapaszkodok, és fújok. Káromkodok, és morgok. Semmi kedvem, komolyan. Állandóan félteni az életem, az utcán sem volt ekkora halálfélelmem, mint amióta ebbe belekeveredtem! Most kellene amúgy kisorakoznunk a gyülekező helyre, de engem inkább vonszolni kell, mert már alapból úgy kellett összeszedni a partról ahol aludtam. Nincs kedvem ezekhez, és nem értem, mért nem hagynak már a csudába.
A gyülekező helyen, ami a múltkori verseny kitakarított tisztása, összefutok Crossal is. Nem kérdez.
- Akkor. Sok sikert! - köszönök. Igyekszik nem érzékelni, hogy létezem. Kedvelem ezt a szokását.
- Tegyétek le, mi egy kicsit később indulunk! - Mintha valami főnök lenne. Ledob a hátáról, de inkább azért távoznak, mert én akarom. Nem hiszem, hogy különösebben meghatná bármelyiket is Cross. Egy ideig azt sem értettem, én hogy lehetek hatással bármelyikükre.
Vár valamire, azt hiszem, arra, hogy üres legyen a hely. Amúgy se figyelnek rám, mert félelmetesnek tartanak, szóval nem tudom, mi ennek a célja ezzel.
Az a csaj is.
Egyszer csak elfelejtett. Mint általában mindenki.
Valamit előhúz a farzsebéből. Egy karszalag. Már megint, mint mindig, igazán fantáziadús. - Szerintem a legjobb az lenne, ha külön-külön irányba indulnánk, nagyobb eséllyel ütközünk más csapatokba. Csak az a kérdés, kinél legyen a szalag?
Megmozdítom a lábaim, és elszórakozva kavarom a port, mert megint ott tartok, hogy egyre inkább nem érdekel.
- Legyen nálad. Sőt, én kérem, hogy ne lógjunk együtt. Biztos vagyok benne, hogy nélkülem is megoldod, Youshinak is sikerült.
- Akkor ezt tisztáztuk! - pakolja el előlem. - Látod ott azt a nagy épületet a város keleti részénél? - látom, jah. - Napnyugtakor találkozzunk abban az épületben.
Bólintok.
- Ha nem lennék ott - leguggolok, és az ujjaimmal egy kis lyukat ások a földbe. Ami azt jelentené, hogy oda ások el mindent, amit találok, mielőtt elájulok, mint szokásom. - Ennyi volt. Csá.
- Nos, akkor mindent elrendeztünk. Este találkozunk.



Hátamra érkezem, levegőt is alig bírok venni. Bár végül is az én ötletem volt, és ők hárman, mintha legalább a gondolataimat szívnák, úgy jöttek elő, mintha tudták volna, mit akarok.
Hiro fölém magasodik, arcára valami nagyon béna fintor költözik, de inkább hiszem el, hogy aggódik, minthogy most komolyan nem bírja a képem.
- Ennyi volt? Kisgeci? Azt hiszem, tartozol a karszalagjaiddal.
Legnagyobb meglepetésükre, merthogy Hiro pont tudja, mire vagyok képes, úgy állok fel mintha nem szaladtam volna bele gerinccel egy betonkockába. Nem valami jó. Belekergettek ebbe a mindenfelé rombolt épületegyüttesbe, ahol tényleg kitörhetem a nyakam, de a két srác, akik közelebb állnak hozzám, és zöld színűek a ruháik, összenéznek. - Kérlek. - Tárja ki a kezeit, és torkonrúg. Nagyon ügyesen tudja emelni a lábát.
Ennek az a lényege, hogy fél napi kergetőzés, és bénázás után úgy döntöttem, keresek valakiket, akiknek marhasokszalagja van, jól láthatóan, az én kevésemhez képest. De én azt hazudtam, csalok, és a zsebembe túrtam az összeset. A fejem miatt, valahogy elhitték.
És mert megjelentek Hiroék, akik készséggel állították ugyanezt, és húzták fel őket.
'Én ráteszem az összes karszalagom arra, hogy úgy megverem, hogy a fájdalomtól sikítani fog!' Aha. Puszilom a segged. Mondjuk ettől a bukfencben való fejre érkezéstől, éreztem pár kellemetlen percet, a farkam szinte a számba lóg, és ez undorító…
Öt új srác van itt, kettő felhúz, kiszorítva a kezeim, hogy ne tudjak mozogni. Egy zöld, egy piros, két sárga, és egy lila. Hánynom kell ettől a színkavalkádtól.
- Egy kis villámot - emeli fel a botját a zöld, és felszikráztatja, leginkább csak a szám húzom valami beteg grimaszra, de több nem sül ki. Mondanám, hogy csak nyugodtan, de Takeshima nevű emberem megszólal, hogy csak kézzel. Felemelem az egyik lábam, még ha itt, nem is a védekezésemről van szó, hanem hogy kiverik a szart is belőlem, és nem halok bele. Szimpla fizika.
Túlélem a túlélhetetlent. Felreped az orrom, amikor megüt a tudtommal áramot jól vezető vascsövével. Meg sem rezdülnek az ajkaim. Még csak sóhajtani sem sóhajtok. Bírom a fájdalmat. Mindenképp vesztesz. Takeshima hátulról hátrahúzza a hajam, neki forróak a lángjai, és azt hiszem, mindig ő van körülöttem, ha kurvára melegem lesz, egy alapból meleg helyen. Nem tesz jót nekem, az érintése, de kényelmetlenségen kívül semmit sem érzek. Valaki a gyomromba lép, aztán visszahúzza a lábát, hangokat hallok, kezdenek idegesek, lenni. Még mindig nem beszélgetek, nem sírok, és nem könyörgök, hogy elég. Kifejezetten kellemeseket pislogok, miközben markolja fel a hajam.
- Dugjuk meg!
- Az nem fájdalomokozás te fasz, hanem gusztustalan!
- Csak megérzi, ha feldugunk neki valamit…
- Ember, agyadnál legyél, azért minimum téged is megerőszakolnak a táborvezetők, ha ilyeneket csinálsz! Szabályok azért vannak!
- Unatkozom - szúrom közbe. - Szóval döntsétek el, akartok-e még valamit eltörni, vagy betörni, mert ha nem, akkor legyetek szívesek elengedni. Én is ki akarom élni ám magam!
Valami a fejembe szalad. Egy kisebb időre elszállt az eszméletem, ami nem azt bizonyítja, hogy nem érzem a fájdalmat, hanem azt, hogy ezek idióták és nem tudják, hogy kell kínozni valakit. A földön feküdve aztán nem volt alkalmam sem aludni, sem gondolkozni. Amikor magamhoz térek, elég dühösnek érzem magam, elrontották az örömszerzést magamnak, pedig már a farkam is állt volna, ha még egy kicsit ütnek, éreztem volna a testem, önmagam, ezek meg egy agyrázkódással akarták bizonyítani, hogy fáj. Amikor a por kikönnyezik a szememből, a fények felismerhetővé válnak, felismerem a törmelékek állagát, és alakját, testeket látok. Összevissza, de egy halomba, egymáson fekszenek, lélegeznek, valamelyik morog is, de nem mozdulnak. Nem igazán tudok felállni. Igazán hányni tudnék most, és szédülni.
Rányomja ezt a szar, vizes dolgot a fejemre, és visszaakar fektetni. Húzza a fejem, nedves, és ragadós dolgot törölt fel az imént.
- Főnök. Nem kellene abbahagynod? Ez kicsit durva, a mi értékrendünkhöz is, de a kezed éppen nem tört el. Sőt, igazából csak azért vagy valamennyire egyben, mert a két naplángos fiút addig vertem, amíg nem gyógyítottak meg...
- Faszért kell beleszólnod - emelkedik a mellkasom. - Egyedül akarok lenni, nem érted. Utálom a csordát. Egy családom volt. Sosem lesztek a helyükben.
Ez az egész. Idegesít. Ingerel. Hogy emlékek helyére emlékek költöznek. Nem akarom őket elfelejteni. Az élet, és a fájdalom, emlékeztetnek rájuk.
- Most már rendben leszel. Ezek úgy sem kelnek fel még egy ideig. A tieid. Ne ölesd meg magad, és veszítsd el!

Miért? Csukom be a szemem, és üvöltök, fel tudok állni, meg tudom ütni. A másik kettő nem mozdul, onnan, ahol volt. Valahol a bejáratnál. Ellenséget figyelhettek. Hiro a földön ül, és a fejkendője is leesett. A fejét szorítja.
Mocskos vagyok, és kurva dühös, a hátam nem akar mozogni velem együtt, a kezeim körbecsavarodtak. Mégis, képes vagyok mozogni, egyáltalán! Tudni magamról, és nem beleőrülni ebbe. Nem állnak az utamba, amikor ki akarok menni, messze akarok lenni az egész helytől, és a sok harctól, utálom az embereket, és az állat módjára való tömörüléseket! Mindenki, egy ellen, ezt gyűlölöm a legjobban!
Eléjük szórtam a karszalagjaikat.
Ne merjék még egyszer feláldozni magukat, olyanért, aki nem értékeli!

Látok gyerekeket. Többségük nagyon csúnyán néz ki. Azok, akik győztek, lassan eltűntek az utcákról. Bemegyek egy boltba, elemelek egy üveg ásványvizet, és odakint a betonon, mind magamra öntöm. Mintha nem is a szigetbe lennék bezárva, de hiába basznak át ezzel a várossal, én tudom a valóságot. Láttam azokat az árnyékokat. Vagy csak a délibáb szórakozott velem. Mit akarnak azokkal, akik erősebbek, és mi lesz a gyengékkel?
Velünk? A szemetekkel?
Ezek már az enyémek. Nézek bele a tócsába, ami szikkad, és ami belőlem csöpög. Minden az enyém.



- Ember! Ember! Embeeer! - szinte énekelek. Egyedül jöttem, abba az épületbe, amit megbeszélt, és alig akartam bemenni. Magas, és instabil. Ez a srác, megbolondulhatott. - Idenézz! Hát nem Natsu a legcseszetebbül jó ember ezen a szemét helyen! - A zsebemből kiszórom azokat a szalagokat, amiket még ők tömködtek bele. Rengeteg. Több mint tíz darab, alig bírhatták a zsebembe tuszkolni őket. Ezek a bénák, nem ismertek, és nem tudták milyen jól bírom a fájdalmat! Mellesleg úgy nézhetek ki, mint egy bőreszakadt madárijesztő. A számból még most is folyik a vér, de különösebben csak akkor veszem észre, ha megtörlöm, vagy megnyalom. A szemeim duzzadtak, az egyikkel még nem is látok rendesen, a kezeim már visszacsavarodtak, de azt hiszem, a bal bokámra sánta maradok.
- Ügyes vagy. - Nem érdekli. Ki is gyilkolja a jó kedvem, egyből. Mindjárt beleborítom az asztalba. - De jó sokáig tartott ideérned.
Anyádat! Felugrom mellé, de nem a barátkozás szándékával a kanapéra. Mindjárt arcon találom csókoltatni a cipőmmel…
- Hol vannak a tieid?
Az asztalon. Hát nem túloztad el.
- Ja, és még itt van ez is. - Mutogatja a sajátját.

Nagyon sok. Szinte elönt a boldogság, mert ilyen jól még semmit se csináltam, ráadásul még jobban is tettem, mint ahogy ő.
Talán még sem vagyok annyira jelentéktelen, és érek valamit ezek között is? Rászórom az enyéim, az ökleimből, majd felállok a térdeimről.
- Jó éjt. Kint leszek a levegőn!
- Aztán reggel nehogy megint úgy nézz ki, mint ma!
Vissza az elejére Go down
Cross Tatsuya
Villámláng használó
Villámláng használó
Cross Tatsuya


Hozzászólások száma : 54
Join date : 2012. Jan. 15.
Age : 34
Tartózkodási hely : Mezőfalva

Karakter információk
Család:
FV::
Edzőtábor part 2 Left_bar_bleue34000/50000Edzőtábor part 2 Empty_bar_bleue  (34000/50000)
Szint/Rang:: 1/Piciotto

Edzőtábor part 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtábor part 2   Edzőtábor part 2 EmptyVas. 06 Május 2012, 05:00

~ Ohh öcsém, ezek nem normálisak. Alig esek be az ágyba, azt már kelhetek is fel....~ Ezzel a gondolattal vánszorgok az étkező felé. Beesek az ajtón, összekaparom a tálcát és az evő eszközöket, majd elhozok valamit. Leülök az egyik üres asztalhoz, majd nekiesek a reggeleimnek. Nemsokkal ezután puffan le mellém Natsu is. Semmi erőm nincs vele beszélgetni, de ahogy látom neki se. Ő is csak tömi magába a kaját. Közben befut Leo is, egy rögtönzött beszéd erejéig.
-Kedves Táborlakók, ma nem fogok hosszú beszédet tartani. A mai napon lezártuk a nagyméretűbb fegyvereknek szánt raktár épületek területét, akinek ott maradt valamilyen felszerelése, a mai nap folyamán jelentkezzen a Tábormestereknél. Ami azt illeti, lehet, pár dolog megsemmisült, sajnálom. Ezúton kérem, senki, meg se próbálja megkísérelni, hogy maga megy el az ott tárolt holmijáért. A tegnapi játék eredményeit kifüggesztettük az információs táblára, a mai nap a pihenésért, illetve a holnapi programot is megtaláljátok a táblán. Jó étvágyat!
-Nekem szempillám van, az fegyvernek számít? - Kérdi Natsu.
-Nem hiszem. Miért? Ott tároltad?
-Hát, ha pofára estem volna, és odáig végignyalom a földet, lehet, amúgy nem. Ha úgy tűnne, belekerülök megint valamibe, üssetek úgy le, hogy mozognia se bírjak.
Natsu a beszéd végeztével összerámol, majd lelép. Nem sokkal később én is befejezem az evést, majd elindulok vissza a szállásra, hogy végre rendesen kialudhassam magam.
Mikor benyitok a szobába épp, hogy csak a lendület visz el az ágyig, majd eldőlök mint egy hatalmas tuskó.
Arra ébredek, hogy valaki dörömböl az ajtón.
-Cross. Itt vagy? Mindjárt ebéd. - kiabálja egy hang az ajtó túloldaláról.
Nem tudom ki lehet az, de a hang valahogy ismerős, azt hiszem Natsu egyik haverja.
-Igen. Mindjárt megyek. Menj csak előre. - préselem ki magamból a választ.
A hátamra fordulok és próbálok egy kis lelket verni magamba, még mindig egy kicsit kómás vagyok. Felkelek az ágyból, majd bemegyek a fürdőbe, hogy vegyek egy kis frissítő zuhanyt. A gyors tusolás kimosta a szememből a maradék álmot is. Felöltözök, majd elindulok az étkező felé.
Ebéd közben Leo egy újabb beszédet tart.
-A mai feladat, színetelen karkötőket szerezni, szobánként minél több, aki elveszíti az összes karszalagot, azt mehet, másokéra vadászni, akár vissza is szerezhetik őket. A város nevű komplexum a játéktér, egy hatvanöt feliratú hatalmas, régen vadászgépleszálló betonkonckán van kiépített, funkciói szerint egy kilencvenes évekbeli, mindennel felszerelt kisváros. A játék két napig tart. Aki nem jelenik meg, automatikusan kiesett, a szobájával együtt.

Mivel a verseny csak holnap reggel kezdődik, ezért a délután még szabad. A nap hátralevő részét a szabadan töltöm. Az erdő mellett kis tisztáson nyújtózom el a fűben, és csak élvezem a lágy szellőt.
Majd este visszatérek a szobába, hogy kipihenhessem magam.
Másnap kora reggel van az eligazítás a tisztáson, ahol az első versenyt tartottuk.
A szervezők elmondták a szabájokat, majd kiosztották a szalagokat. Natsut viszont egész idő alatt sehol sem láttam.
Látom, hogy Natsut úgy vonszolják oda a többiek a gyülekező helyre, mint egy krumplis zsákot. Mikor odaérnek hozzám meg se szólalok, csak ők köszönnek nekem.
-Akkor. Sok sikert.
Elkezdem a fejem vakarni és próbálok úgy tenni mintha nem ismerném. De hát a fenébe is, mégis csak a csapattársam.
-Tegyétek le, mi egy kicsit később indulunk. - szólok oda nekik, miközben a többi csapat már kezd szedelőzködni, hogy elinduljon a játék helyszínéül szolgáló városba.
Miután a legtöbb csapat már elment, leülök Natsu mellé, majd előveszem a fehér szalagot, amit még a megérkezése előtt osztottak szét. Jobban mondva az egész eligazítás megvolt mielőtt megérkeztek volna.
-Szerintem a legjobb az lenne, ha külön külön irányba indulnánk, nagyobb eséllyel ütközünk más csapatokba. Csak az a kérdés, kinél legyen a szalag?
-Legyen nálad. Sőt, én kérem, hogy ne lógjunk együtt. Biztos vagyok benne, hogy nélkülem is megoldod, Seyennek is sikerült.
-Akkor ezt tisztáztuk. - közben a zsebembe nyomom a szalagot. - Látjátok ott azt a nagy élütete a város keleti részénél? - bökök ujjammal az épület irányába. - Napnyugtakor találkozzunk abban az épületben.
-Ha nem lennék ott - leguggol, és az ujjaival egy kis lyukat ás a földbe. - Ennyi volt. Csá.
-Nos, akkor mindent elrendeztünk. - felállok, leporolom magam, majd elindulok a város felé. - Este találkozunk.

Nem sok kedvem van barangolni a városban. Inkább egyből az épület felé veszem az irányt. Csak összefutok néhány szerencsétlennel.
Miközben próbálom tartani az irányt az épület felé, utam egy a városban található kis parkot keresztezi. Hatalmas füves placc, virágültetvényekkel és egy tóval, ami egészen a park széléig tar. Csendes és nyugodt hely, úgyhogy egy kicsit elidőzök a tó partján. Semmi zaj, ami a nyüzsgő városból hallatszana. Nem csoda, hiszen rajtunk kívül nincs itt senki. De maga a szituáció gondolata megnyugtató volt.
Úgy fél óra pihenés után, emberek hangja csapja meg a fülem.
-No lám, mit találtunk fiúk. Egy magányos farkas. Aszt hiszem egy könnyű prédára leltünk.
Kinyitom a szemem, és látom, hogy három fazon hajol fölém.
-Ha jót akartok inkább menjetek tovább. - mondom nekik teljes nyugodtsággal.
-Nézzétek már, de keménynek hiszi magát valaki. - mondja az előző fickó. - Vegyük el a szalagját.
Erre egy gyors mozdulattal elkapom a középen álló alak lábát, majd egy kiadós sokkolás után rongybabaként hullik össze. Erre a másik kettő hátrálni kezd, és felkészülnek a harcra.
Egy pillanat alatt és is talpon termek velük szemben. Az egyikük egy hosszú bot szerűséget hoz létre a lángjaiból. Szép kis trükk, de valahogy nem hozta rám a frászt. Nem sokat tökölt, egyből megindult felém, míg a másik csak ott állt és nézett. Gondolom azt hihette, hogy nem kell a társának segítség. Elég gyors volt, de hozzám képest labdába se rúghatott. A farkaskarmokkal egy könnyed mozdulattal kettévágtam a botot, majd másik kezemmel teljes erőmből gyomorszájon vágtam. Ha ennyi nem lett volna elég, a biztonság kedvéért őt is megáldottam egy kisebb elektromossággal, aminek hatására már végleg padlót fogott. A harmadik társuk, valószínűleg, az alig két perces harc alatt rájött, hogy nem sok esélye van, ezért már rég felhúzta a nyúlcipőt.
Átkutatva a magatehetetlenül fekvő embereket, két szalagot is találtam.
~ Micsoda szerencse. Még csak keresnem se kellett őket.~ Zsebre vágtam a szerzeményem és fojtattam az utam a megbeszélt épület felé.
Már az épület tövénél járok, mikor feltűnik előttem egy kis termetű ember. Nem lehetett több 160 cm-nél. Inkább hasonlított egy kisgyerekere, mint egy felnőtt emberre. De valamilyen oknál fogva, mégis egy különös, rossz érzés fogott el, mikor megláttam.
-Ugye tudod mi fog most következni?- kérdi nyugodt, rideg hanggal, ami csak még jobban növelte, azt a nyomasztó érzést.
-Gondolom harcolni akarsz.
-Akkor ne is húzzuk tovább az időt. - majd egy gyors mozdulattal előránt egy kést és felém ugrik. Alig tudtam kitérni a támadás elől. ~ Gyors. Rohadt gyors, talán még nálam is gyorsabb.~ A kitérésem után, egyből egy újabb támadást intézett felém. Szinte semmi időt nem hagyva a visszatámadásra, nem hagyva más lehetőséget, mint a védekezést. Ha nem sikerült kikerülnöm, akkor páncélos kezemmel próbáltam hárítani az egyre záporozó támadásokat. Pár percnyi intenzív támadás után, egyre nagyobb lett a támadások közti idők, így lehetőséget nyitva az ellentámadásaimnak. Azonban a folyamatos hátrálás és védekezés, nekem is sok energiámba került. A következő támadást, jobb kezemmel oldalra lökve hárítom, majd bal kezemmel egy ütést mérek a hasára. Meglepetésemre, a villámmal átitatott támadás, ami szinte bárkit kiütött volna, ennek az apró, gyermek testű srácnak meg se kottyant. Ekkor már tudtam, hogy esélyem sincs ellene. Nem csak azért, mert kivédte a támadásom, hanem mert, már nem volt elég erőm ahhoz sem, hogy még egy ilyen mértékű találatot vigyek be neki. Gyors hátrálásba kezdtem, hogy legalább nagyobb eséllyel el tudjam kerülni a következő támadást, és felkészüljek a menekülésre. Azonban mikor megindult felém, félúton rongybabaként esett össze. Nem igazán tudom, hogy mi történhetett. Szinte fel se fogtam azt a pillanatot. Ennek ellenére, megkönnyebbülve láttam, hogy ellenfelem teljesen padlót fogott. Hiába pásztáztam a környező épületeket, rajtunk kívül senkit nem láttam. ~ Talán csak túlhajszolta magát, és a fáradtságtól esett volna össze?~ Ezzel a gondolattal zártam. Nem volt kedvem megvárni, míg magához tér. Gyorsan átkutattam, és levettem a belső zsebéből a fehér szalagot, majd a megbeszélt épület felé vettem az irányt, hogy pihenhessek.

-Idenézz! Hát nem Natsu a legcseszettebbül jó ember ezen a szemét helyen! - ront be Natsu a szobába, és kiáltja, mikor egy rakat szalagot szór szét, mint valami konfettit.
-Ügyes vagy. - jegyzem meg, miközben felülök a kanapén, amit egy ásítás kísér. - De jó sokáig tartott ideérned. - tekintek ki az ablakon.
Felugrom mellé, de nem a barátkozás szándékával.
- Hol vannak a tieid?
Az asztalra bökök, ahol 3 szalag fekszik kupacban. - Ja, és még itt van ez is. - majd előveszem azt is, amit még a nap elején tettem zsebre.
- Jó éjt. Kint leszek a levegőn.
-Aztán reggel nehogy megint úgy nézz ki mint ma. - majd visszadőlök a kanapéra pihenni.
Vissza az elejére Go down
Hibari

Hibari


Hozzászólások száma : 157
Join date : 2012. Feb. 04.
Tartózkodási hely : namimori

Edzőtábor part 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtábor part 2   Edzőtábor part 2 EmptyHétf. 07 Május 2012, 09:04

Eddig egész szép, egész jó. Az egyetlen, amit hiányolok, hogy valamiért mindig nyertek. Mármint hogy sose vernek meg titeket, valahogy a végén csak ti nyertek. Úgyhogy...

Az éjszaka kellős közepén megtámadják az épületet ahol vagytok. Erős, nagyon erősek, egy föld-láng használó is van velük, aki alaposan lelassít titeket. Megvernek titeket, és elveszik a karkötőiteket is. Sőt, egy NPC meghal! A verseny véget ér, ti ott álltok üres kézzel. Posztotok odáig tartson, hogy elindultok, hogy jelentsetek Leonak.
Vissza az elejére Go down
Hibari

Hibari


Hozzászólások száma : 157
Join date : 2012. Feb. 04.
Tartózkodási hely : namimori

Edzőtábor part 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtábor part 2   Edzőtábor part 2 EmptyKedd 15 Május 2012, 08:15

Oké gyerekek izé meg minden ez egy gyors küldi elvileg, szal kapjátok össze magatokat és szombat estig toljatok be valamit mert nem állok jót magamért
Vissza az elejére Go down
Honma Gregory Natsu
Felhőláng használó
Felhőláng használó
Honma Gregory Natsu


Hozzászólások száma : 72
Join date : 2012. Jan. 15.
Age : 28

Karakter információk
Család:
FV::
Edzőtábor part 2 Left_bar_bleue92000/150000Edzőtábor part 2 Empty_bar_bleue  (92000/150000)
Szint/Rang:: 2/Piciotto

Edzőtábor part 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtábor part 2   Edzőtábor part 2 EmptySzer. 16 Május 2012, 10:36

Önmagába omlott, én pedig kapaszkodtam a semmibe, fogalmam sincs, hogyan nem haltam meg. Először csak a fedém kezdett csúszni, majd az egész ház. Bassza meg, soha nem féltem ennyire, egyszer csak mintha megnyílt volna az ég, aztán a levegő, a magasság, amit nem éreztem, addig, amíg ki nem mentem a peremre, minden zuhant a mélybe, egy kiálló, vasrúdba kapaszkodtam, mert ez egy félig lerombolt ház, lévén, voltak benne ilyenek, mit beszélek? Öleltem, és sikítottam. Meghajlott a robbanástól, ami odataszított, minden erő, és fém, úgy dőlt össze, mintha nem is lenne kibaszott erős épületből.
Fogalmam sincs, hogy éltem túl. A romok között mindenem remegett, öntudatlanul néztem előre, és hallgattam a zúgolódást. Cross fogalmam sincs, merre lehetett, be akartam mászni utána, de aztán eszembe jutott, hogy minek? Emberek hangjait hallgattam, mozogni próbáltam. Iszonyatos erővel nyomta a fejemet a földnek valami súly.
És, hogy én sem tudok felállni, az is biztos. Mintha a testem minden porcikája nehezebb lenne, mint én magam, én meg kisgyerek vagyok, aki nem tud nehéz dolgokat hajigálni! Mert nem tudok! A füleimet felemelem a fejemmel együtt, és igyekszem koordinálni a gondolataim egyirányúba, de a koordinálni szó jelentését sem vágom tisztán, és nem tudom kimondani, hogy aksi, mintha sztrokom lenne, vagy sok a house. Lábakat látok, de csak azért, mert az egyen harci ruhája barnább, mint az éjszaka, ezért felfedezem. Hangja is, van és beszél is, megfigyelem, hogy férfi. Bele vagyok nyomva a földbe, azt hiszem, a belső szerveim lecsúsznak a farkamba! Léptek tovább, és olyan gyors, hogy még csak észre sem vettem! Kibaszottúl fel se keltem, és már csak egy összeomlott ötszintes ház fenekén voltam; hogyan?
- Csak ketten voltatok. A többi szűk látókörű kis szar most is odakint rohangál. Gondoltam addig - guggol le elém, majd a markába szerzett karszalagokat megrázza. Ezek meg fehérek. Ezeket meg onnan tudom. Csücsörítek, hogy menjen a francba! - Miért te? Akarod tudni? Egy vasgerenda van a hátadon, és nem sírsz. Igazából - felemeli a kezét, felemelkedem a törmelékkel együtt, ami a nyakamba fordult -; csak le akartam rombolni mindent, mert olyan unalmas gyerekekkel verekedni. Pusztítani akarok. Ahogy a családom is elpusztították. A sok törtető, szar. Gyengék!
- Kurvára nem érdekel te Jancsi! Tegyél le, rakd rám az épületet, és kotródj, a haverjaiddal együtt!
Mert nincs egyedül, de nem látok, mert úgy bevertem a fejem, és teljesen sötét van, fogalmam sincs, mennyien vannak, de morajlanak, és tudom, hogy sokan, hátradob, rám omlik valami nehéz, aminek kő íze van.
Már nem ő, ezek nehezebbek, mintha vasból lenne a cipője, a gyomromba ugrik, majd felhúz a hajamnál fogva, amikor mozogni próbálok, valami visszahúz a földnek, teljesen beletol, és csak a vér szakad ki a számból. Miért vattacukor ízű? Elektromos áram, ezt ismerem, belevág a bőrömbe, a hasamtól lefelé, a lábaim, ah azt hiszem egy kicsit megbénultak, a kezemmel kaparom a földet. Vas, repedések, kavicsok, egy betonkockával dobom fejbe, ami kiszakadt az anyjából, amikor fejbe verte magát a földdel, hátraesik, a tenyerét a homlokának szorítja. A nehezék enged, lábakkal fel ugrom neki, és vállba rúgom, hátrabukik, de elkap, csak engem már sokszor dobtak kézből. Az egyik markomba fogtam egy kavicsot, amivel nem dobálóztam a képébe nyomom, a szájába, és megsokszorozom az öklömmel a torkában. Jah, eldob, de őt most lefoglalja a fuldoklás a portól és a kőtől. Keresem a fejemmel a történteket, de két piros ruhás ember elém ugrik, és az arcomba másznak, nem kevés bőrt akarnak leégetni, úgy érzem magam, mint egy boncbaba, kilógó belekkel.
Vagy az már csontváz? Kevés Grace klinikát néztem, és még sose csináltam ilyet! Mármint a lábaimra koncentráltam és a földből a vasdarabok szétpattantak, azt hiszem hosszabbra, mert ők pedig a dobogásban beleakadtak, beléjük és elestek bennük, készültem is, hogy rúgjak, de basszus, elkapta az egyik a bokám, a másik a hátam mögé került, kifeszítette a testem. Jött még egy, egy nagyon zöld, Villámszínű ruhában, ismerős volt a képe, már amennyire ebben a kivilágítatlan sötétben lehet. Kiszakítja a ruhám, és felcsipeszezi a mellbimbóim, fúha, szar lesz. Zsinórokat fog, külön színűeket, ezt csak azért ismerem fel, mert kis kori trauma, hogy Apám rosszul kötötte össze a vezetékeket, emlékszem, minden elemére, álmomba is vissza tudnám mondani, a srác zöld lángokat hív le a kezeibe. Mosolygok.
Egy nagy test borítja fel, bár így is sikerül egy kis áramot küldenie nekem, feltöltött egy kicsit energiával, de ez megállítja annyira, hogy leszakítsam magamról a csipeszeket, ahogy a két piros ruhás srác magához tér, és felfogja, hogy elengedtek, törmelékeket marnak fel, miközben én kerülni próbálok messze tőlük, és bevilágítják magukat, meg a környezetet. Szembe pördülök velük, összeszorítom közbe a ruhámat, és most azzal vagyok elfoglalva, hogy a cérnaszálaik egybeálljanak. Tényleg!
Dobolok a mellkasomon, ők dobnak, mintha lángoló palacsinták lennének, magam elé tartom a karjaim, koncentrálok, érzem, ahogy az anyag megvastagodik, sűrűsödik, vagy, hogy működik ez okosan, mégis csak hasznos valamire ez a ruha, csak arra nem gondolok, hogy én senki, legalábbis ami a képességeim illeti, és mindkét kezem felég, kicsit behallucinálok tőle, mire kapok két pofont. Letérdelek a földre, az egyik láb, a számba rúg, én elkapom, ez kezdeti meglepetést okozhat, mert most fájnom, meg sírnom kéne, és magam mellé rántom a földre. A másik srác a torkomnál elkap, és behajít a sötétbe, végiggurulok a földön, a kövek alá. Köhögök.
- Te is! - hajítanak mellém, egy megnevezett szemeteszsákot, ami mozog, az én fejem félig egy betonkocka alatt van, így csak karral üdvözlöm, felismertem. Tulajdonképpen Crosst könnyebb kiszúrni még a sötétségben is, mert most sem anyázik. De köszönt is nekem, amikor befejelte a gyomrom.
- Omlaszthatod!
Cross felemeli a fejét, de a lábaimmal átkarolom a nyakát, és visszahúzom, a föld süllyed, a szemét pedig a nyakukba borul, ha még eddig állt is valami felettünk.

Kiskoromba sokat voltam kukástul lelökve a lejtőn, és tudom, hogy ha alacsonyabb vagy, kevesebb testrészed ütöd be. Köhögök, és port söprök le magamról, Crossnak fáj valamije, de biztos nekem is. Nem segítek neki előhuzakodnia, de ő viszont felkattint egy fényt. Hatalmas betondarabok, vasrudak, bútorok között ülünk vígan, és az mentette meg az életünk, szó szerint rávilágít, hogy két rúd keresztbe állt, ráesett egy kőtömb, megtartotta, az meg a fejünk fölött minden mást. Cross leporolja magát, és morog, de nem figyelek a szavaira. Úgy érzem magam, mint egy kibaszott szivacs, felszívtam minden támadásuk, és ezért utálom ennyire! Mert ez a rohadt képesség, csak akadályoz. Kéz a kéz ellen bezzeg esélyük sem lenne. Belerúgok egy húsdarabba, mert Cross pont rávilágít, és túl puha betonnak, vagy vasnak.
- Basszus! - ismerem fel, szinte integet nekem egy kar, aláásva, föld, és por van rajta. Cross megint csak mond valamit, lehet megkellene hallgatnom, de mire végigmondja, kiásom azt az embert, megérdeklődném, hogy van, de hiányzik a fél arca, kicsavarodtak a lábai, és tovább nem tudom, mert elviszi a fényt. Rosszul vagyok.
Velem egy idős srác, és még mosolygott is.
Akkorát esem, hogy csúszva megyek tovább, átbukok a faldarabokon, és felsértem a homlokom, érzem a meleg vért, de nem maradok itt!
Haza megyek! Nekem ez sok! Ez már a második hulla, ami a közelembe van, vagy az én hibámból, mert lehet akkor halt meg, amikor miattam még jobban leromboltak mindent, és lehet, még élne, ha nem szakad rá mégannyi mázsa szar! Nem figyelem hova jutok, de amint hűs, nyirkos falat érzek a tenyerem alatt, minden további nélkül lehányom. Nem vagyok tőle kellemesebben.
- Idd meg - megfordulok, de továbbra is csak Cross az. Még mindig nem üvöltözik. Mi a faszomot szed?
- Hazamegyek, és onnan visszajövök, egy csőre töltött Uzzival, amit ellopok Graytől, mert biztos van a pincéjébe, és szétlövök halomra mindenkit, olyan kibaszott hátba, ahogy ők! Kíváncsi vagyok mi a faszt fognak érni ezekkel a drogosszínű tárgyreptetésekkel, meg lángoló kövekkel, meg megsokszorozott pamutpulcsiba, ha álmukba agyonlövöm! - Elveszem tőle, letekerem az üveg száját, nem iszom sokat. Nem bírok inni nagyon. Ennél minden van? Van bármilyen géppuskája? - Hogy képzelik! Én soha senkit nem támadtam meg, csak a két szeme közt! - mutatok a szemeimre - visszaveszi a flaskáját.
Felajánlja, hogy mondjam ezt el a táborvezetőnek. Tényleg? Erről szó volt? Hogy megöl valakit? Nem úgy volt, hogy senki nem halhat meg? Akkor az a gyerek miért fekszik ott? A tenyerem az orromnak szorítom, és bőgni kezdek. Mi a franc van ezekkel?
Vissza az elejére Go down
Hibari

Hibari


Hozzászólások száma : 157
Join date : 2012. Feb. 04.
Tartózkodási hely : namimori

Edzőtábor part 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtábor part 2   Edzőtábor part 2 EmptyPént. 08 Jún. 2012, 00:23

Úgy látszik Natsu megint egyedül maradsz, mert Cross most megy szépen a börtönbe. A feladatodat este kiírom.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Edzőtábor part 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtábor part 2   Edzőtábor part 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Edzőtábor part 2
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» edzőtábor part 2
» Edzőtábor - part I
» Ilaszior

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katekyou Hitman Reborn Szerepjáték :: Új-Zéland-
Ugrás: